2737
2734
عنوان

آقایون نظرتون مهمه برام

186 بازدید | 20 پست

تو رو خدا جواب من رو بدین....مردا عشق اولشون رو فراموش می کنند؟اگه نه چرا ؟سخته خیلی سخته همسرت عشق سابق داشته باشه خیلی....خانوما شمام اگه تجربه ایی دارین بگین ..ممنونم...بعدا میام جوابا رو می بینم....

هر چی آرزوی خوبه مال تو😘

اومدم جوابارو بخونم

تیکر رسیدن به حاجتمه * روز شهادت امام رضا علیه السلام  98/8/7 از امام رئوف طلب حاجت کردم*  میشه با دلای پاکتون برا رسیدن به حاجتم دعا کنید و صلوات بفرستین 😢  اگه فرستادین بگین منم براتون صلوات بفرستم مهربونا ... ان شاءالله سال دیگه همزمان با شهادت امام رضا علیه السلام  من به حاجتم رسیده باشم بگو آمین 💙

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

لایکم کنید خوشملا

تیکر رسیدن به حاجتمه * روز شهادت امام رضا علیه السلام  98/8/7 از امام رئوف طلب حاجت کردم*  میشه با دلای پاکتون برا رسیدن به حاجتم دعا کنید و صلوات بفرستین 😢  اگه فرستادین بگین منم براتون صلوات بفرستم مهربونا ... ان شاءالله سال دیگه همزمان با شهادت امام رضا علیه السلام  من به حاجتم رسیده باشم بگو آمین 💙
2728
2738

اگه اون اولی عشق بود الان شما همسرش نبودی.فقط بهش برس وبراش کم نزار

خانم علی آقا هستم....                                         تمام دنیارا گشته ام...کنار تو اما...دنیای دیگریست...
2706