2737
2734
عنوان

خانما کتاب خون لطفا بیاید 🥰🥰

| مشاهده متن کامل بحث + 256 بازدید | 44 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هم رمانه هم روانشناسی... یه رمان که خوندی خوشت میاد بگو و نویسنده شو ببینم سبک مورد علاقت چیه

راستش باعث خجالته ولی تازه میخوام شروع کنم به کتاب خوندن 

ینی سرم تو کتاب درس دانشگاه بود امسال ک درسم تمام شد تصمیم گرفتم برم سمت کتاب خوندن 

تیکر یک سالگی پسرم🥺🤌🤌
راستش باعث خجالته ولی تازه میخوام شروع کنم به کتاب خوندن  ینی سرم تو کتاب درس دانشگاه بود امسا ...

ببین من خوره ی کتابم میخوام بهت پیشنهاد بدم هر کتابی که میخوای بخونی رو حتما قبلش  سرچ کنی موضوعش رو بفهمی و نظر کاربرا راجبشو.... کلی کتاب خوب هست اما ما اونقدر وقت نداریم تا هر کتابی رو بخونیم و براش وقت بزاریم چه بهتر انتخاب های بهتر کتیم

2731
ببین من خوره ی کتابم میخوام بهت پیشنهاد بدم هر کتابی که میخوای بخونی رو حتما قبلش  سرچ کنی موضو ...

حتما الان این کتابایی ک پیشنهاد دادید امروز تحقیق میکنم راجبشون بعد میرم امانت میگیرم 

خوشبحالتون اگر کتابی خوندید خوب بود بمنم معرفی کنید 💙

تیکر یک سالگی پسرم🥺🤌🤌
نقاط ضعف شما از کیه ؟

از نویسنده معروف وین دایر... به نظرم کتاب اثر مرکب دارن هاردی زندگی منو متحول کرد با این کتاب من سبک جدیدی از برنلمه ریزی اشنا شدم به نام بولت ژورنال و زندگیم نظم پیدا کرد.... من سال 98 تصمیم گرفتم ماهانه سه کتاب و حتما یه کتاب از ادبیات کلاسیک و کتب برتر جهان بخونم... من کتاب های رولنشناسی محض رو دوست ندارم و نمیتونم باهاشون ارتباط برقرار کنم دوست دارم موضوعات روانشناسی و فلسفی در غالب داستان بیان شه

از نویسنده معروف وین دایر... به نظرم کتاب اثر مرکب دارن هاردی زندگی منو متحول کرد با این کتاب من سبک ...

اره منم داستانی دوسدارم 

وای منم خیلی بی برنامم ینی این کتاب بدردم میخوره

تیکر یک سالگی پسرم🥺🤌🤌
2740
مرسی عشقم اتفاقا عصر میرم کتابخونه حتما میگیرم 

خواهش میکنم عزیزم ،اره خیلی خوبه کلا نظرت در مورد آفرینش و خلقت انسان عوض میشه،البته چاپش یه زمانی توی ایران ممنوع شده بود من خودم دانلودش کردم

پرواز ✈ ورزش🏊‍♀️  سفر 🌏  تئاتر 🎭   سینما 🎬   کنسرت🎸
2706