2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره مثل قبرستون میشه همه مغازه ها تعطیل همه جا تاریک

دقیقا اصلا دلگیر من که بی حس میشم گاهی همسرم میگه وا چرا ناراحتی میگم نه فقط حال ندارم همه جا هم که بسته مگر ساعت ۹شب به بعد 

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم
2728
من تا قبل حاملگیم و حتی اوایلش ویلا  میرفتیم با خانواده همسرم اما دیگه الان نمیتونم اما حتی تو ...

شوهرم جمع دوست نداره خودشم شیفته اعصابم حسابی خورد وخاکشیر 

برخلاف شوهرم من جمع بهم خیلی خوش میگذره مخصوصا خواهرام 

شوهرم جمع دوست نداره خودشم شیفته اعصابم حسابی خورد وخاکشیر  برخلاف شوهرم من جمع بهم خیلی خوش م ...

منم تا قبل حاملگی ام اره اما الان که میرم خسته میشم دلم میخواد دراز بکشم اصلا بدون لباس باشم و... ولی کلا جمعه های مشهد دلگیر

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم
هر کی مشهدیه اگه رفت حرم از امام رضا بخواد منو طلب کنه تا حالا نرفتم خیلی دوست دارم برم 😢

ان شالله عزیزن باور کن لیاقت میخاد طلبیدن بعضی ها نزدیکن لیاقت زیارت ندارن 

2740
2706