2733
2739
عنوان

وای یعنی دارم دق میکنم 😐

| مشاهده متن کامل بحث + 562 بازدید | 44 پست
نمیگم که نباید بیان وباید برن..میگم بعضا ادم نیاز داره از شوهرشم دورباشه چندروز

درسته 

ولی خب حتما راه دور هستن بعد مدتها اومدن حالا یه هفته موندن 

اسی الان مشکلش اینه که چرا همش نمیتوته بره خونه مامانش اینا چون داییش اومده اونجا

تحمل کن خب خییلی ها سالی چندبار بیشترنمیتونن خانواده هاشون را ببینن شما به جای تیکه پروندن به شوهرت ...

عووو من که خطو نشون کشیدم

گفتم یکی در میون میام پیش خونوادت میخوام برم منم خانوادمو ببینم دیگه داشت میترکید😒

میگن تو جهنم یه اتاق هست پُر بچه مهمون  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شما اگه خانواده خودتم اومده بودن بعد شوهرت میخواست بره به خانوادشو از قضا دایی و بچه هاش که کلی باهاشون خاطره داره سر بزنه ناراحت نمیشدی اگه بهت میگفت به مامانت اینا بگو برن من میخوام برم مسافرت؟!!!!! 

باور کن میومدی اینجا یه بلوا و آه ناله و گریه زاری راه مینداختی که آی خانوادمو به خاطر دایی فلان فلان شدش داره بیرون میکنه... 😑😑😑

عزیزم هیچ چیز مهم تر از زندگی شخصی و شوهرت نیست خانواده و فامیل همیشه هستن

😎🤔
2728

بنظرم ب مامانت اینا بگو زنگ بزنن برا ناهری شامیدعوت کنن باهم برین هم تو بخاستت رسدی هم خودشون متوجه چیزی نمیشن و هم اینکه شوهرت کیف میکنه میبینه ب خانوادش احترام گذاشتی بنظرم مهمون حبیب خدا هرکی میخاد باشه.باشون بد رفتاری نکن.یلحظه فکر کن مامان بابای خودت اومدن خونت راضی میشی شوهرت جوری زفتار کنه ک یعنی برن از خونش

پدرم تو برای من قوی تر از آنی  ک بمیری💔
زشته به روشون نیار🙂

نه بابا اصلا اینجوری نیستم که به روشون بیارم الان از در اتاقم برم بیرون باهاشون گرم میگیرم

ولی انتظارم اینه که خودشون شرایطو درک کنن!

عووو من که خطو نشون کشیدم گفتم یکی در میون میام پیش خونوادت میخوام برم منم خانوادمو ببینم دیگه داشت ...

اشتباه کردی عزیزم

چرااا این حرفا رو زدی سختت نشد پیش شوهرت که این قد کم تحملی 

گلم بزرگ شدی که ازدواج کردی حق داشت بگه موندی تو بچگیت

2740
بنظرم ب مامانت اینا بگو زنگ بزنن برا ناهری شامیدعوت کنن باهم برین هم تو بخاستت رسدی هم خودشون متوجه ...

نه بابا بد رفتاری که نمیکنم اصلاااا

برای نهارم دیروز دعوتمون کردن امروزم گفتن بیاین مادر شوهرم گفت تو برو من نمیام 

تنها هم برم بعد از حرفایی ک الان بهش زدم فک میکنه الان ننش فرشته س منم گودزیلااااااا ولشون کردم رفتم

نه بابا اصلا اینجوری نیستم که به روشون بیارم الان از در اتاقم برم بیرون باهاشون گرم میگیرم ولی انتظ ...

بلی بلی صحیح

دوران نامزدی برای دختران چه دورانی است؟دورانی که هیچ کس مخارجتو به عهده نمیگیره ، ولی سر اینکه کی اختیاردارته دعواس😐😂😅

عزيزم از رو نرو...اگه الان جلوشون واينسى،دور از جون بايد تا اخر عمرت حمالي براشون بكنى

پيش اونا به همسرت بگو بيلط هارو گرفتى،اگه فهيم بودن كه پاميشن مثله آدم ميزن،اگه نرفتن تو باز كار خودتو بكن و پاااشو برو

گـايا: يـكى از خــدايان يـونان،اولـين الههء زمين،اولـين موجودى  كه از دل خلاء به وجـود آمده…!مادر و همسر اورانوس
اشتباه کردی عزیزم چرااا این حرفا رو زدی سختت نشد پیش شوهرت که این قد کم تحملی  گلم بزرگ شدی ک ...

سختم بشه؟خب انتظارمو گفتم!

ینی من نباید خانوادمو ببینم؟مسافرتامون شده همش خانواده ی شوهر

منم مادر بزرگ سن بالا دارم خدایی نکرده ی بلایی سرشون بیاد چی!من نباید ببینمشون؟شدم تارک دنیا نه هیچکس منو دیده نه من کسیو دیدم

سختم بشه؟خب انتظارمو گفتم! ینی من نباید خانوادمو ببینم؟مسافرتامون شده همش خانواده ی شوهر منم مادر ...

حق داری ولی زمان زدن این حرفا الان نبوده 

شما پدرومادرت پیشت هستن همسرت هم میره پدرومادرش را ببینه نه فامیل درجه 2

2706