2733
2734
عنوان

شما بودید ناراحت نمیشدید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 426 بازدید | 27 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم من همچین چیزیو کاااملا تجربه کردم بعد از دو سه سال که منم مثل خودشون هیچ کاری براشون نکردم و تبربکم نگفتم حالا اونا مداااام مناسبت هارو تبریک میگن و کادو میدن و من یکی در میون به روی خودم میارم.

یه مامان ۲۹ ساله پر انرژی💪💪مامان مهراس ماهور مسیحا  من میتوااااااانم💪
2728

عزیزم باهرکسی مثله خودش رفتارکن که بعدش ناراحت نشی،به همسرتم بگو  بعد از این ازمن هیچ انتظاری نداشته باش،هرکی بهم احترام بذاره دوبرابر بهش احترام میذارم اماکسی که بی احترامی می‌کنه منم مثه خودش میشم،سال دیگه هم به هیچ کس تبریک نگو اگه گلایه کردن توهم مثه خودشون بهانه ی گرفتاری روبیار(نه اینکه بگی چون بهم تبریک نگفتید منم نمیگم)

خدایا نگاهم به دستان توست،به اندازه بزرگیت آرزومیکنم ....
اولین باره هیچی نگرفت اما سال های قبل هم پارچ لیوان میدادن😶😂

پس ولشون کن تو هم دیگه از این کارا نکن

من خانواده شوهرم از این مراسمات ندارن فقط یه بار تولد خواهرشوهرم و تبریک گفتم که اون نگفت  منم دیگه نگفتم

2738
باید بدون توقع خوبی کنید به دیگران

آخه عزیزم من شوهرم اصلا بهم خرجی نمیده برای مثال آخرین بار فروردین بهم ۲۰۰تومن داد وسایلای خونه رو میخره میگه پول میخوای چیکار 

بعد من با بدبختی دارم پولامو جمع میکنم تو تولدا همسرم کادو نمیخره خب آدم همینجوری بره زشته دیگه منم از خرجیام میخرم یعنی کلا از جیب من میره خب آدم توقع داره جبران کنن دیگه

نکن عزیز من چرا نمیتونم توجیحتون کنم هر کاری که ما میکنیم دلیل نمیشه عین همون برای ما جبران کنن اونا که شعورشون مثل ما بالا نیست😂😂😂

از سال دیگه فقط یه تبریک چون با زیاده روی پرتوقعشون میکنی.بذار سال دیگه کادو نده یا کم ارزش بده ببین چطور قیافه کج.میکنن.

اون صدتومنم میرفتی برای خودت خرید میکردی حالم میکردی.

من فقط روز مادر و پدر تمام

فقط تولد شوهرم کیک میگیرم و همچنین اون.

حز اینکه اونا جشنی بگیرن برای بچه هاشون که هدیه مناسب بسته به مهمونیشون میگیرم.خودشون زیاد تجملاتی نمیگیرن کادو هم میدن زیاد هزینه نمیکنن.

آخه عزیزم من شوهرم اصلا بهم خرجی نمیده برای مثال آخرین بار فروردین بهم ۲۰۰تومن داد وسایلای خونه رو م ...

خب باشه هر چی

پس اگر دوست داری جبران کنن و نمیکنن لزومی نداره شما با پولی که با بدبختی جمع کردی براشون هزینه کنی

" عشق جان " ؟ خوش به حال من 😍 که تو جان منی❤💋
آخه عزیزم من شوهرم اصلا بهم خرجی نمیده برای مثال آخرین بار فروردین بهم ۲۰۰تومن داد وسایلای خونه رو م ...

طرف خونواده خودش وظیفه خودشه بخره باز خونواده خودت کادو میخری اونام جبران میکنن.ولی خونواده خودش باید از جیب خودش در بیاره هزینه کنه یا شما بگو چند بار شاید پولی داد حتما سکوتتون.دیده یا همیشه دیده شما جور کردی دیگه کلا خیالش جمع شده

عزیزم   به قول معروف اونچه عوض داره گله نداره  منم تولدا همیشه یادم بود زنگ میزدم چون دور بودیم دیدم انگار تاریخ تولد فقط برا من مهمه اونا به خودم یا بچه هام نگفتن منم زنگ نمیزنم 😁به همین راحتی 

انتظاراتت بیار پایین چند وقت پیش اونجا بودم تولد پسرم بود کسی نفهمید منم چیزی نگفت از کسی هم ناراحت نیست اینقدر مشکلات زیاده  به این چیزا فکر نمیکنن