2737
2734
عنوان

شوهرم ماشین بهم نمیده جایی برم

| مشاهده متن کامل بحث + 952 بازدید | 20 پست
بهش بگو از ماشین خودت حیفت میاد پس واسه من یه ماشین بخر

میگه میخرم ولی کی خدا میدونه 

اگر کسی را دیدید که از همه چیز لذت میبرد،سخت نمیگیرد،میخنددومیخنداند بی مشکل نیست بلکه اوطوفان هولناکی را پشت سرگزاشته است واکنون قدر داشته هایش را میداند.
خودش سرکاره نصف بیشتر روز .باشه منو میبره ولی اجازه نمیده ماشینش رانندگی کنم گواهینامه دارم

خب شاید ماشینش صفر یا مدل بالاس میترسه اقایون روی ماشین و خونه خیلی حساسن گلم دو دفه با خودش برو ولی شما بشین پشت ماشین بهش بگو تو بیا ببین اگر من زدم ب جایی یا هول کردم دیگ بهم ماشین نده بگو مال و اموال هردومونه برای من هم ارزشمنده مطمن باش هواسم هست ک نزنم جایی

خیانت فقط جنسی نیست .  خیانت ذاتا طیفی است از هر رفتاری ، به ترتیبی که در آن  لحظه کاری کنی که اگر همسر یا عشقت شاهدت بود نمیکردی.🌹  .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب شاید ماشینش صفر یا مدل بالاس میترسه اقایون روی ماشین و خونه خیلی حساسن گلم دو دفه با خودش برو ولی ...

خیلی باهاش سوار شدم هیچ جا نزدم ولی وسواسه رو ماشینش

اگر کسی را دیدید که از همه چیز لذت میبرد،سخت نمیگیرد،میخنددومیخنداند بی مشکل نیست بلکه اوطوفان هولناکی را پشت سرگزاشته است واکنون قدر داشته هایش را میداند.
2731
چرا نمیذاره؟  خودت بردار برو

عصبانی میشه