2726
عنوان

شوهرم ماشین بهم نمیده جایی برم

950 بازدید | 20 پست

هر جا برم دو خیابون اونور تر باید زنگ بزنم به باباش و داداشش یا خاتواده خودم تا دنبالم بیان بخدا خسته شدم اونا هم خسته شدن تا کی کارهای من بکنن. الانم باردارم هی نوبت دکتر و ماما دارم .ماشین تو پارکینگه نمیزاره ببرم بیرون 

اگر کسی را دیدید که از همه چیز لذت میبرد،سخت نمیگیرد،میخنددومیخنداند بی مشکل نیست بلکه اوطوفان هولناکی را پشت سرگزاشته است واکنون قدر داشته هایش را میداند.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چرا نمیذاره؟ 

خودت بردار برو

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
2728
خب با خودش چرا نمیری از خودش بخواه 

خودش سرکاره نصف بیشتر روز .باشه منو میبره ولی اجازه نمیده ماشینش رانندگی کنم گواهینامه دارم

اگر کسی را دیدید که از همه چیز لذت میبرد،سخت نمیگیرد،میخنددومیخنداند بی مشکل نیست بلکه اوطوفان هولناکی را پشت سرگزاشته است واکنون قدر داشته هایش را میداند.

چن وقته  ازدواج کردین؟ با قبلش کار ندارم ولی الان ماشین ندادنش طبیعیه شوهر منم نمیزاره رانندگی کنم میگه بارداری خط ناکه

میشه واسه سلامتی نی نی یه صلوات مهمونم کنین خدا نی نیه همتون رو حفظ کنه 
چرا از چي نگرانه كه ماشين بهت نميده ؟

اعتقاد داره زن ها ماشین میزنن به در و دیوار اینم عاشق ماشینشع

چن وقته  ازدواج کردین؟ با قبلش کار ندارم ولی الان ماشین ندادنش طبیعیه شوهر منم نمیزاره رانندگی ...

شش ساله ازدواج کردم قبل هم نمیداد الانم بهونه بچه داره

اها پس نگران ماشینشه فک کردم نگران شماست😑😑😑😖😖😖😖

میشه واسه سلامتی نی نی یه صلوات مهمونم کنین خدا نی نیه همتون رو حفظ کنه 

بهش بگو از ماشین خودت حیفت میاد پس واسه من یه ماشین بخر

در کل هم خب آزانس و اتوبوس و تاکسی هم هست دیگه، حتما که نباید با ماشین شخصی برید

دايم به خودش بگو بياد ببرتتت انقدر بكششونش خونه خسته بشه ديگه

خودم خسته شدم اون نشده چند ساله

2706