2737
2734
الان زود نیست واسه نشستن؟من تازه پسرم و کم میشونم میترسم به مهره های کمرش فشار بیاد 

برای پسر شما هم زوده.. اگه خودش دوست داشت بزار یه کوچولو گوشه مبل بشینه ولی اگه نخواست مجبورش نکن واسه کمر اصلا خوب نیست... دختر من از ۴ ماهگی به بعد دوست داشت بشینه ، وقتی روی تشک میذاشتم تا بخوابه با آرنج خودش رو بلند میکرد تا بشینه و اطراف رو نگاه کنه ، دکترش گفت آمادگی نشستن داره باهاش تمرین کن وگرنه نمیذاشتم به این زودی 

آره میشینه .. عاشق نشستنه .. سینه خیز زیاد دوست نداره اما خیلی میشینه البته من برای احتیاط دورش بالش ...

نینی منم عاشق نشستنه 

وقتی به شکم میزارم هم دوست داره ولی از حالت خوابیده به پشت خوشش نمیاد خیلی 

منم ۴،۵ دقیقه میگذارم بشینه که به کمرش فشار نیاد اسباب بازی هم دستش میدم 

تو یه تاپیک خوندم که با تمرین دادن بچه ها میتونیم نیمکره راست بچه رو فعال تر کنیم و برای هوششون عالیه 

الان لینک تاپیک رو میزارم خواستید مطالعه کنید خیلی عالیه 

https://www.ninisite.com/profile/forum/topic?topicId=75252&slug=به-هم-کمک-کنیم-تا-کودک-نابغه-داشته-باشیم&postId=105035221

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برای پسر شما هم زوده.. اگه خودش دوست داشت بزار یه کوچولو گوشه مبل بشینه ولی اگه نخواست مجبورش نکن وا ...

ن نمیزارم زیاد یه وقتایی خیلی کم تو بغل خودم میشونمش مثلا دو دقیقه اینا 

Live the moment now✌
2731
نینی منم عاشق نشستنه  وقتی به شکم میزارم هم دوست داره ولی از حالت خوابیده به پشت خوشش نمیاد خی ...

نمیدونم والا... من برای واکسن شش ماهگی بردمش بهداشت بهم گفتن زوده برای اینجوری نشستن.. زیر ۹ ماه میگفت به ستون فقرات فشار میاد بچه هارو به نشستن زیاد تمرین ندید یا تا نخواستن وادارشون نکنید ... 

اخی عزیزم بچه ها متفاوتن من پسرم دو ماه و بیست و یک روزش بود که کامل غلت زد ولی دندون هنوز در نیاورد ...

بله کاملا درسته 

کارهای مهارتی خیلی مهمه که تو زمان خودش انجام بشه حالا یکی دو ماه زودتر یا دیرتر ..

اما تاخیر زیاد از حد انجام مهارت ها خوب نیست

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️
نمیدونم والا... من برای واکسن شش ماهگی بردمش بهداشت بهم گفتن زوده برای اینجوری نشستن.. زیر ۹ ماه میگ ...

قد و وزنش چقدر بود شش ماهگی؟واکسنش سخت بود؟به پا زدن یا دست؟چند تا زدن دو تا یا یکی؟الان کمکی چی بهش میدی سوپ میخوره؟وای ببخشید اینقد سوال کردم🙈

Live the moment now✌
قد و وزنش چقدر بود شش ماهگی؟واکسنش سخت بود؟به پا زدن یا دست؟چند تا زدن دو تا یا یکی؟الان کمکی چی بهش ...

خواهش میکنم عزیزم... به پای چپ زدن یدونه بود ، برخلاف ۴ماهگی که خیلی سخت بود و گریه کرد اینبار اصلا بیتابی نکرد تب هم نداشت ، خیلی راحت بود خدارو شکر... قدش ۶۶ و وزن هم ۸کیلو و دویست گرم بود، بالای نمودار بود تقریبا...کمکی هم حریره بادام و سوپ از پنج و نیم ماهگی به دستور دکترش شروع کردم اما بیشتر شیر میخوره هنوز...

2738
خواهش میکنم عزیزم... به پای چپ زدن یدونه بود ، برخلاف ۴ماهگی که خیلی سخت بود و گریه کرد اینبار اصلا ...

مرسی گلم‌ بعد تو سوپش گوشت و مرغم میریزن؟شیر خودتون و میخوره  یا شیر خشک؟

Live the moment now✌
مرسی گلم‌ بعد تو سوپش گوشت و مرغم میریزن؟شیر خودتون و میخوره  یا شیر خشک؟

شیر خشکیه .. توی سوپش الان دیگه مرغ یا گوشت، برنج سیب زمینی و هویج میریزم .. سبزی هم کم کم اضافه میکنم ... حریره بادوم هم با شیر خشک درست میکنم 

عزیزم نزدیک یه ماهی میشد نمیومدم نی نی سایت از بس درگیرم...طهورا که گردنش یه ماهی سده کامل سفت شده حتی طوری که میزارم رو زمین گردنش روکامل میاره بالا تا اطراف رو ببینه....قشنگ غلط میزنه هم ب راست هم ب چپ نشستن ک چه عرض کنم خیلی عجله داره فقط هم میگه منو رو پاهام نگه دار بایستم😑...هر دوتا دستشو روباهم میکنه تو دهنش...فعلا همینا