2410
2553

سلام مامانای عزیز؛

بیاید در مورد حرکات نینیامون صحبت کنیم 

تا امروز چه فعالیت هایی قادر هستن که انجام بدن و ...

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️

@mt64    

@tahaaaa    

@رویا_ش    

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️

درباره آموزشهایی که میدیم

راجع به هر چی دوست دارید صحبت کنید قد و وزن و دور سر و...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام من پسرم پنج ماه و نیمشه غلت میزنه یکم سینه خیز میره هر چی میرسه تو دهنش میکنه آب دهنشم سرازیره همش بخاطر دندوناش یه مدتیه شیر کم میخوره با دست اسباب بازیا رو میگیره و داره تلاش میکنه که چهار دست و پا بره

Live the moment now✌
2720

دختر من گردن گیریش خوب شده از ۴ ماهگی (الان ۴ماه و ۲۵ روزشه) 

خودم تمرینش میدم که بشینه 

2714
سلام من پسرم پنج ماه و نیمشه غلت میزنه یکم سینه خیز میره هر چی میرسه تو دهنش میکنه آب دهنشم سرازیره ...

خیلی عالیه 👌

دختر من دو تا دندون پایینش ریشه زده(از ابتدای ۴ ماهگی) و با اینکه دختر اروم و خندونی بود کلی گریه کرد هفته اخیر

اب دهان خیلی نداره چون دکتر گفت بلع خوبی داره و کلا از ایتدا آب دهانش سرازیر نمیشد ولی این یک هفته کمی درومد اب دهانش

غلت کامل نمیزنه و تلاش میکنه اما خودم خیلی کمک میکنم و هنوز در انجام این عمل مستقل نشده

خودش میشینه بدون کمک؟

آره میشینه .. عاشق نشستنه .. سینه خیز زیاد دوست نداره اما خیلی میشینه البته من برای احتیاط دورش بالش می زارم و زیاد هم نمی زارم بشینه ، میگن برای ستون فقرات خوب نیست که زود بشینه 

دخترم شش ماه و نیمه تقریبا... میشینه و غلت میزنه و داره تلاش میکنه که سینه خیز بره ولی بجاش دنده عقب ...

خداروشکر 

خدا نینیاتون رو حفظ کنه🙏🏻

الان زود نیست واسه نشستن؟من تازه پسرم و کم میشونم میترسم به مهره های کمرش فشار بیاد 

چند وقتشه عزیزم؟

نمیشینه خودم مینشونمش و دورس بالش میزارم 

از اطرافیان شنیدم گفتن تو این سن اینکارو میکردن برای نینیشون

امروز وقت دکترش هست حتما ازش میپرسم بهتون میگم

آره میشینه .. عاشق نشستنه .. سینه خیز زیاد دوست نداره اما خیلی میشینه البته من برای احتیاط دورش بالش ...

واسه دختر شما سنش خوبه برا نشستن عیبی نداره زود نیست اتفاقا دیگه باید بشینه ولی میگن پسر دیرتر باید بشینه نمیدونم دلیلش چیه

Live the moment now✌
خیلی عالیه 👌 دختر من دو تا دندون پایینش ریشه زده(از ابتدای ۴ ماهگی) و با اینکه دختر اروم ...

اخی عزیزم بچه ها متفاوتن من پسرم دو ماه و بیست و یک روزش بود که کامل غلت زد ولی دندون هنوز در نیاورده

Live the moment now✌
2706