2733
2734
خیلی حساس بود که کسی متوجه نشه ولی من گفتم با اینکه قول دادم یعنی هیچ راهی نداره😕😕

خیلی کاره بدی کردی. اعتماد خراب بشه زودی برنمیگرده فعلا بنظر من باهاش سنگین باش اگه بخوادت ولت نمیکنه.

شاید چون خواستگارن روشون همه جوره فکر میکنی دودل میشی. حست بهم میریزه. عکسشو نداری از نگرانی درت بیا ...

چرا ولی خب شاید راضی نباشه بفرستم 🙈 نمیدونم دلیلش چیه ولی هروقت کسی منو خواسته برای ازدواج ازش بدم اومده 😑 

😥 و تو دلم حس غم کردم که با عشق نمیتونم برم اغوشش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😢یعنی هیچ راهی وجود نداره اون اعتماد برگرده با اینکه خودش میگفت الان بهت میگم دوست دارم دو دقیقه دی ...

زمان میبره با کارات باید نشون بدی به مرور زمان. خودتو بزار جاش ببین چقدر سخته!

2728

ماباهم تصادفاًآشناشدیم.همسرم عاشقم بودولی من نه اماازنظراخلاقیات ورفتارخوب تونست جذبم کنه وتحت تاثیرم قراربده .وقتی فکرکردم دیدم همه ملاک هاومعیارهای من تواین مرده ‌پس باهاش ازدواج کردم .قبل ازازدواج حسم بهش تفاهم ووابستگی و....بود

ولی الان فقط میتونم بگم همه زندگیمه

چرا ولی خب شاید راضی نباشه بفرستم 🙈 نمیدونم دلیلش چیه ولی هروقت کسی منو خواسته برای ازدواج ازش بدم ...

من اوایل اصلا از چهره ی همسرم خوشم نمیومد بعد گفتم مدل موهاتو عوض کن کوتاه کن خیلی رو حسم تاثیر گذاشت. الان خیلی بهش عادت کردم از چهره شم خوشگ اومده. بری تو زندگی چهره برات عادی میشه مهم اخلاقه. حتی اگر زیباترینم باشه ولی اخلاقش بد باشه از چهره ش متنفر میشی. مهم اخلاقه بشین خوب فکر کن ببین اخلاقاش دلخواهت هست یا نه.

من اوایل اصلا از چهره ی همسرم خوشم نمیومد بعد گفتم مدل موهاتو عوض کن کوتاه کن خیلی رو حسم تاثیر گذاش ...

درسته، بنظرم میشه عادت کرد. اخلاقش تا به اینجا مورد پسندم بوده 👌👌😇😍

درسته، بنظرم میشه عادت کرد. اخلاقش تا به اینجا مورد پسندم بوده 👌👌😇😍

من یه دختر دایی دارم واقعا زیباس خانوادشم عالیه ن از همه لحاظ با همسرش تو دانشگاه آشنا شد اصلا چهره نداشت اصلا طوری که همه تو روی دختر داییم گفتن از چیه این خوشت اومده حیفه تو نیست! گفت عاشقه انسانیتش شدم. الان ۱۵سال میگذره طوری عاشقه همسرشه که هیچکس تو فامیلمون نیست. انشالله خوشبخت باشی.❤

2740