2733
2734
مشکلتون چیه؟ اعتیادداره؟ خیانت کرده؟ بیماری جنسی داره؟ بیماری صعب العلاج داره؟ زن دوم گرفته؟

اولا ک همش حرف طلاق میزنه تعهدنداره

دوم ک طرفدار مادرشه هرچیم اون بگه بازطرفدارمادرشه مامانش بمن بی احترامی کرده اونوقت منومقصرمیدونه ازهمون اولم اینجوری بوده

زندگی زیباست زندگی بایدکرد...هروقت پست منودیدی باید باااایدلبخندبزنی حالابخندخوشگلم ک چاره ای جزاین نیس😎😋
اولا ک همش حرف طلاق میزنه تعهدنداره دوم ک طرفدار مادرشه هرچیم اون بگه بازطرفدارمادرشه مامانش بمن بی ...

پس برو دادخواست طلاقرتوافقی بده

که بعدا دادکاه معرفیتون میکنه داوری و مشاوره اونجا باهاتون صحبت میکنن و نظر میدن

حدودا کنتر از ۶ماه تمام میشه بستگی به حجم پروتده های دادگاه داره

هرچیم به ضررت شد بزن تجدید نظر

یادته میگفتی دوستداری زودتر از من از دنیا بری چون تحمل نبود منو نداری؟چرا خدا صدای تورو شنید ولی صدای منو نه🖤 عهد بستم باخودم  تااخرین نفسم بهبعشت پایبند بمونم،قول میدم سریع بیام پیشت عشقم😞.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پس برو دادخواست طلاقرتوافقی بده که بعدا دادکاه معرفیتون میکنه داوری و مشاوره اونجا باهاتون صحبت میک ...

برای طلاق توافقی خودشم بایدباشه؟

زندگی زیباست زندگی بایدکرد...هروقت پست منودیدی باید باااایدلبخندبزنی حالابخندخوشگلم ک چاره ای جزاین نیس😎😋
برای طلاق توافقی خودشم بایدباشه؟

آره

جفتتون رو باهم میخوان

که اگه شوهرت اصلا نیومد حکم غیابی طلاقش صادر میشه

یادته میگفتی دوستداری زودتر از من از دنیا بری چون تحمل نبود منو نداری؟چرا خدا صدای تورو شنید ولی صدای منو نه🖤 عهد بستم باخودم  تااخرین نفسم بهبعشت پایبند بمونم،قول میدم سریع بیام پیشت عشقم😞.
2728
اولا ک همش حرف طلاق میزنه تعهدنداره دوم ک طرفدار مادرشه هرچیم اون بگه بازطرفدارمادرشه مامانش بمن بی ...

ایشالله که ختم ب خیر بشه...

من اگه خار میکاشتم تو زمین اینجوری عمرم و میریختم به پاش اون الان گل داده بود....