2733
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اگه یه طرفه باشه خیلی روندش طولانی و سخته 

ولی اگه توافق باشه خیلی راحت انجام میشه

به کلکسیون لباست افتخار نکن...کلکسیون کتابات رو نشونم بده...دنیا فقط برای کسانی پوچ و خالی از امید است که نمی‌دانند چگونه نیروی عشق را به‌ انسان ها بدهند و به آن‌ها زندگی و زیبایی دوباره ببخشد...باشد که خداوند مرا از همراهی شکاکان و بد دلان بی نیاز سازد.میتونید حرفاتون رو به صورت ناشناس توی این لینک بهم بزنین   https://www.goftino.com/c/JtRmeU
2728

سلام. از صفر تا صدش مثنوی معنوی میشه. فقط بدون اگر حق طلاق نداری و ادله کافی هم نداری خودتو خسته نکن. اگرم ادله داری مثل عدم پرداخت نفقه 6 ماه به بالا، نامه پزشکی قانونی و.... میری دفتر خدمات قضایی و اونجا درخواست میدی

2738
چقد طلاق روزی صدتا اینجور تاپیکا میزنن 

بامادر ناحسابیش نمیتونم کناربیام

زندگی زیباست زندگی بایدکرد...هروقت پست منودیدی باید باااایدلبخندبزنی حالابخندخوشگلم ک چاره ای جزاین نیس😎😋

میری باادله قابل قبول خدمات الکترونیکی قضایی یه دادخواست بنویسن واست میره دادگاه خانواده 

بعدا واست اس میاد که بری سایتت رو چک کنی اولین ابلاغیه میاد واسه شوهرتم ارسال میشه یا میره در خونه

یادته میگفتی دوستداری زودتر از من از دنیا بری چون تحمل نبود منو نداری؟چرا خدا صدای تورو شنید ولی صدای منو نه🖤 عهد بستم باخودم  تااخرین نفسم بهبعشت پایبند بمونم،قول میدم سریع بیام پیشت عشقم😞.
میری باادله قابل قبول خدمات الکترونیکی قضایی یه دادخواست بنویسن واست میره دادگاه خانواده  بعدا ...

ادله قابل قبول چیه مثلا دست بزن یانفقه ندادن اخه ماتوعقدهستیم هیچکدوم اینارونداره

زندگی زیباست زندگی بایدکرد...هروقت پست منودیدی باید باااایدلبخندبزنی حالابخندخوشگلم ک چاره ای جزاین نیس😎😋
یجوری مادرشو رام کن مادر منم با عروسمون خوب نبود عروسمون یجوری از مادرم تعریف میکرد ناز مادرم میخرید ...

غرورم اجازه نمیده یه ادم پشت کوهیو ادم حساب کنم جاش تواشغالیاس اونم بعیدمیدونم ماشینای اشغالی قبولش کن

ادله قابل قبول چیه مثلا دست بزن یانفقه ندادن اخه ماتوعقدهستیم هیچکدوم اینارونداره

مشکلتون چیه؟

اعتیادداره؟

خیانت کرده؟

بیماری جنسی داره؟

بیماری صعب العلاج داره؟

زن دوم گرفته؟

یادته میگفتی دوستداری زودتر از من از دنیا بری چون تحمل نبود منو نداری؟چرا خدا صدای تورو شنید ولی صدای منو نه🖤 عهد بستم باخودم  تااخرین نفسم بهبعشت پایبند بمونم،قول میدم سریع بیام پیشت عشقم😞.
یجوری مادرشو رام کن مادر منم با عروسمون خوب نبود عروسمون یجوری از مادرم تعریف میکرد ناز مادرم میخرید ...

خب چرا مادرتون این رفتار و میکرد مگ آرزوی مادر خوشبختیه بچش نیست؟؟؟

من اگه خار میکاشتم تو زمین اینجوری عمرم و میریختم به پاش اون الان گل داده بود....
2706