2733
2739
اینقدر از این حرفای الکی میزنه البته به شوخی. به خدا دیگه من اصلا جوابش نمیدم.کلا کم محلش میکنم.ولی ...

😑😕جوابش ونده مطمعن باش چون توازاون سرتری اون اینجوری میگه همیشه اعتماد بنفست بالا باشه توهرشرایطی

واااااای😔😔😔 چرا آخه  وقتی برگشت عذر خواهی نکرد از اون حرف ؟؟ ینی یهویی بلاک کرد تورو؟ بدون ...

گفت به خاطر خودت بود (الکی) زیادی احساسی بود 

الانم سه ماهه رفته دوباره این دفعه هیچی نگفت ( دفعه اخر زنگ زدم جواب نداد منم دیگه بهش زنگ نزدم اونم نزد و تموم شد )

Md.collection24 ادرس پیج منه، مانتوهای خوشگل دارم به شما نی نی سایتیا هم یه کوچولو تخفیف میدم ، ممنون میشم با لایک و کامنت منو حمایت کنید تو اینستا ❤️❤️😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😑😕جوابش ونده مطمعن باش چون توازاون سرتری اون اینجوری میگه همیشه اعتماد بنفست بالا باشه توهرشرایطی

البته من خیلی ازش سرترم.اون فقط زبون داره.خواهرام میگن اگ زبون نداشت صدبار طلاق گرفته بودی.برای همه هم زبون داره.انگار مهره مار داره.منم خیلی دوستش دارم ومطیعش هستم.همیشه مبگه میترسم از دستت بدم

2731
گریه نکن ابجی انشالله عشق واقعیت از راه میرسه ویه عمر بادل خوشی باهم زندگی میکنید😙

فدات بشم فقط کاش بتونم اینو فراموش کنم 

Md.collection24 ادرس پیج منه، مانتوهای خوشگل دارم به شما نی نی سایتیا هم یه کوچولو تخفیف میدم ، ممنون میشم با لایک و کامنت منو حمایت کنید تو اینستا ❤️❤️😍😍😍
گفت به خاطر خودت بود (الکی) زیادی احساسی بود  الانم سه ماهه رفته دوباره این دفعه هیچی نگفت ( د ...

وااااااااااااای محلش نذار دیگه،ینی چی 

چ بی معنی هست کاراش 

تورو قرآن دعا کنید من حاجت روا شم ،الهی هرچی از خدا میخوایید بده بهتون😭😭😭
2740
وااااااااااااای محلش نذار دیگه،ینی چی  چ بی معنی هست کاراش

دیگه برنمیگرده که محل نذارم میشناسمش😭

دیگه برنمیگرده که محل نذارم میشناسمش😭

بهتر،سعی کن ب بدی هاش فک کنی ک فراموش کنی 

اصلا لایق دوس داشتن نبوده اینجوری ک میگی 

تورو قرآن دعا کنید من حاجت روا شم ،الهی هرچی از خدا میخوایید بده بهتون😭😭😭
میگم بنظرتون چی کنم الان جوابشو چی بدم پیام داده گلم زورت نگیره بابا درسته منم خوشگلم ولی نگفتم بهش ...

بهش بگو میدونم عزیزم از این موردا که واسه زن و مرد زیاده مهم اینه چجوری باهشون برخورد کنیم.😁