2737
2734
عنوان

پیله کردم به شوهرم ماهواره تنظیم کن

| مشاهده متن کامل بحث + 266 بازدید | 29 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

قبوله ولی باید حفظشون‌کنی یه جوری

مردی ک ذاتش خراب باشه 

حفظشم کنی باز پاشو کج میزاره

گروه نارنجی تاریخ شروع 1۴0۱,02,10 وزن 76,900                                 هدف 60                        ‌                          75,150🧡
2731
آره 😭😭 خودم محوشونم میخوام جلوی شوهرم بگیرم دیگه 

نکن اینکارو

بذار واسه اونم عادی بشه که یه جایی یه وقت دید خیلی زوم نکنه😁

بدی مکن که در این کشتزار زود زوال،به داس دهر،همان بدروی که می کاری...
کلا بردش دارین ،فردا بچه دارم بشین بدتره ،من که صد سال سیاه ماهواره نمیارم تو خونم...

از اول داشتیم ولی از تنظیم بیرون رفته بود به شوهرم گفتم حوصلم سررفته دوباره وصلش کن خونه تنهام همش. الان میشینه با من فیلم میبینه .وقتی میبینه با خودم میگم الان با خودش میگه زن هایی هستن که بدنشون خوشگل تر زن منه 

اگر کسی را دیدید که از همه چیز لذت میبرد،سخت نمیگیرد،میخنددومیخنداند بی مشکل نیست بلکه اوطوفان هولناکی را پشت سرگزاشته است واکنون قدر داشته هایش را میداند.
2740
من دیدم‌ که میگم 

از تاریخ عضویتت مشخصه 

مریضی فقط میخوای با احساس استارتر بازی کنی.برات گزارش زدم

گروه نارنجی تاریخ شروع 1۴0۱,02,10 وزن 76,900                                 هدف 60                        ‌                          75,150🧡
از اول داشتیم ولی از تنظیم بیرون رفته بود به شوهرم گفتم حوصلم سررفته دوباره وصلش کن خونه تنهام همش. ...

براشم عادی میشه نگاه کردن به اینجور تصاویر ،برش دار تا براش عادی نشه که چشاش حیا داشته باشه 

میشه یه صلوات واسه امام زمان(عج) بزنید❤ 🙏
ترکیه نزن من یاه. ست زدم راحتم 😂😂

دیشب بهش میگم نمیخوام میگه اینهمه پول دادم بیان تنظیم کنن پولمو دور ریختم چرا هی بهونه میگیری .نمیزاشتم نگاه کنه میخندید میگفت تقصیر خودته 😭😭

اگر کسی را دیدید که از همه چیز لذت میبرد،سخت نمیگیرد،میخنددومیخنداند بی مشکل نیست بلکه اوطوفان هولناکی را پشت سرگزاشته است واکنون قدر داشته هایش را میداند.