2733
2739
عنوان

دکتر حمیده آقایی متخصص پوست و مو و زیبایی

| مشاهده متن کامل بحث + 11015 بازدید | 21 پست

۳۱.۱. ۹۸ شما خانم صوفیا پست گذاشتین که همسرتون با دکتر زمانی پیوند مو داشته و چفدر خوب شده الان ۲۳. ۶. پست گذاشتین که داربن دنبال دکتر می گردین و اسم یه دکتر دیگه رو می گین. شوهرتون چندبار می خواد مو بکاره توی ۶ ماه؟! مطمئنید برای پزشکان با این شیوه تبلیغ نمی کنید و ذهنها رو منحرف نمی کنید؟ 

منم دکتر  حمیده آقایی را میشناسم واقعا دکتر خوبیه من خودم برای برداشتن خال های صورتم رفتم پیش ایشون و خداروشکر از کارش راضی بودم . این ادرسشه سمت فله دوم صادقیه هست مطبشون .

فلکه دوم صادقیه, خیابان اعتمادیان, پشت بیمارستان ابن سینا, ساختمان فدک, پلاک ۲۸, طبقه۳, واحد ۱۵

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم دکتر  حمیده آقایی را میشناسم واقعا دکتر خوبیه من خودم برای برداشتن خال های صورتم رفتم پیش ا ...

من از این صفحات دیدم از دکتر حمیده آقایی خیلی تعریف کردن . رفتم پیششون برای جوش های صورتم خدایی همینجور که تعریف می کردن بود 

من از این صفحات دیدم از دکتر حمیده آقایی خیلی تعریف کردن . رفتم پیششون برای جوش های صورتم خدایی همین ...

خداییش راست میگین؟ برام مهمه نمیتونم هزینه بیخودی کنم

منا هستم قد 157 وزن اوليه ام 65.8 - وزن فعليم 64.5 وزن هدف 54.5 به امید خدا این بار میتونم :)
2731
۳۱.۱. ۹۸ شما خانم صوفیا پست گذاشتین که همسرتون با دکتر زمانی پیوند مو داشته و چفدر خوب شده الان ۲۳. ...

بله برای تبلیغ جای دیگه هم از همین دکتر تعریف کرده بود اومدم سرچ کردم اسم دکترو دیدم اینجا خودش دنبال همون دکتر میگرده... سناریو ک بعدش بیاد بنویسه معرفی کردین رفتم پیشش و خیلی عالی بود 

۳۱.۱. ۹۸ شما خانم صوفیا پست گذاشتین که همسرتون با دکتر زمانی پیوند مو داشته و چفدر خوب شده الان ۲۳. ...

واقعا؟چه آدمایی پیدا میشن

خدایا تو بساز که اگه تو بسازی هیچکی نمی تونه خرابش کنه☘️🤲🙏❤️