2737
2734
عنوان

دختری که بخاطر فرار از شرایط خانواده...

| مشاهده متن کامل بحث + 247 بازدید | 34 پست
مگه نمیگی ۳ سالِ پشت کنکوری؟ برای ازاد؟ اگر هدف داری بشین یه سال بخون دولتی قبول شو میدونم ناراحتی ...

من اگه بمونم دیوونه میشم 

من سه ساله مسافرت نرفتم تنها تفریحم تا سرکوچه بوده 

سه ساله خرید نرفتم ی مانتو نخریدم 

پوستم داغون شده پای چشام گود افتاده 

دیگه کشش ندارممممم

🖤
تا حالا ده نفر باهاش حرف زدن هرروز دارم میگم ولی میگه روانشناسی مزخرفه فقط حسابداری

مادرت خیلی بی منطقه نمیتونی امسال برای دانشگاه بخونی بعد مثلا روانشناسی قبول بشی و الکی بهش بگی حسابداری قبول شدم و میخوام برم دانشگاه ؟

آیا معنی کلمه سپاس را میدانید ؟ سپاس کلمه ای ایرانیست و یادگار زرتشت که همواره میگفت سه چیز را پاس دارید:پندار نیک ( پاس یک ) گفتار نیک ( پاس دو ) کردار نیک ( پاس سه)...سه پاس ؛ پاسداشت و پاسداری از سه نیک. ایرانیان با گفتن " سپاس " به یکدیگر یاداور این سه مورد مهم میشدند.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بابای منم مثل مادر شماست. انقدر به خاطر درس و کنکور اذیتم کرد انقدر مقایسه ام کرد که برای فرار از دستش ازدواج کردم . دو ساله بابام به رحمت خدا رفته همش تو خواب میاد بهم محبت میکنه خواهرم همش خواب میبینه بابام ناراحته برای من. اما هنوز دلم باهاش صاف نشده خیلی به من ضربه زد 

بابای منم مثل مادر شماست. انقدر به خاطر درس و کنکور اذیتم کرد انقدر مقایسه ام کرد که برای فرار از دس ...

منم مامانمو خیلی دوست دارم اما نمیتونم بخاطر کارایی که داره باهام میکنه ازش بگذرم 

مگه من چی میخام فقط ی زندگی اروم همیننن

🖤
2731
مادرت خیلی بی منطقه نمیتونی امسال برای دانشگاه بخونی بعد مثلا روانشناسی قبول بشی و الکی بهش بگی حساب ...

نمیخام با دروغ پیش برم من روان میخام باید قبول کنه فقط دعا کن دراینده شغل خوبی بدست بیارم ک بهش بگم من همونی ام ک گفتی نمیتونی

🖤