2410
2553

چقدر بده بخاطر فرار از شرایط خانواده به فکر ازدواج باشی 

یعنی تنها راهی که منو از این همه فشار راحت میکنه ازدواجه!

نمیدونم چیکار کنم

من تازه ۲۱ سالمه 

دلم میخد زندگی کنم ی زندگی عادی و دور از استرس و تنش مث بقیه

اما مامانم نمیزاره ...

مادری که هرروز صبح ظهر شب دنبال ی جریانی هس تا با من بحث کنه

مادری که من بخاطر افسردگی شدید وقتی رفتم روانشناس گف دلیل اصلی حال بد تو رفتارای نامناسب مامانت با توعه ولی اون حتی حاظر نشد با روانشناس حرف بزنه و اصلا قبول نکرد

من سه سال پشت کنکور نگه داشت چون رشته ای که مورد علاقه اون بود رو نمیوردمم( رشته ای که من ازش متنفررررم)

الن بعد اون همه تنش و استرسی ک ب من وارد کرد ناخوداگاه دستام میلرزه  

ریزش شدید مو که حتی حاظر نیس بعد دوسال که دیگه کچل شدم منو ی دکتر ببره و تنها دلیلشم اینه ریزش بعد دوسه سال خودش خوب میشه 

سه ساله هرجا رفتم گف فلانی چ رشته ای اورد تو ازش کمتری هرجاااا ک من رفتم بعدش دعوا سر این که تو از اونا کمتری و ابرو منو بردی ...

من از نظر ظاهری قیافه خوبی دارم و تا الن خواستگارای زیادی داشتم ولی دلم میخاس زندگی کنم 

یک شب بدون دعوا بخابم

من از عید به ابن ور ۸ کیلو لاغر کردم بدون هیچ رژیم و ورزشی وقتی ب اصرار رفتیم دکتر گف تو تنش عصبی شدید داری و این باعث معده درد عصبی شده و همون شب بعد اون حرفا سر اینکه من گفتم مامان من دوساله مانتو نخریدم ب اندازه ای داد کشید و حرف زد که من تا صبح دوبار استفراغ کردم 

ولی هیچ کدوم براش مهم نیس اصلا اینگار من براش مردم و با این وجود داره پشت سر هم همه ی خاستگارای منو رد میکنه 

الن یکماهه من هرروزم شده دعوا چون رشته ای ک اون دوست داره رو من خوشم نمیاد

میگه اگه تو نری حسابداری ینی دراینده میشی ی زنی که دسش جلو شوهرش درازه

من متنفرم از حسابداری اصلا علاقه ای ب این رشته ندارم موندم چیکار کنم

🖤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

هیچوقت بخاطرفرار ازخانواده ازدواج نکن پشیمون میشی خودتو از چاله درمیاری میندازی تو چاه

منم اینکاروکردم تن به یه ازدواج اشتباه دادم خیلی پشیمون شدم ولی دیگه سودی نداره

چه جوری عطرهای مردونه و زنونه رو از هم دیگه تشخیص میدید؟ من نهایت بتونم فرق بین عطر مشهدی رو با بوی عن تشخیص بدم  
2456

وا عجب مادردی داری واقعا که انگار بچه خودش نیست انقدر اذیتش میکنه

میشه برای منم صلوات بفرستین برای خوب شدن ❤زندگیم❤ دعا کنین التماس دعا دارم💚                            اگه فرستادین بگین منم براتون صلوات بفرستم 

آیا معنی کلمه سپاس را میدانید ؟ سپاس کلمه ای ایرانیست و یادگار زرتشت که همواره میگفت سه چیز را پاس دارید:پندار نیک ( پاس یک ) گفتار نیک ( پاس دو ) کردار نیک ( پاس سه)...سه پاس ؛ پاسداشت و پاسداری از سه نیک. ایرانیان با گفتن " سپاس " به یکدیگر یاداور این سه مورد مهم میشدند.
2714

خنده داره منم تا دكتري خوندم با فوت مادرم مجبور شدم  درسو رها كنم   كه بتونم از برادر كوچيكم مراقبت كنم اما الان با اينكه ٣١سالمه شرايط خونه برام جهنمه و نميتونم تحملش كنم و به فكر ازدواجم خنده داره كه ادم بخاطر فرار از چيزي خودشو بدتر گرفتار كنه  و از چاله بيفته تو چاه خودمم دارم با اين موضوع كلنجار ميرم هر روز تو مغذم

هیچوقت بخاطرفرار ازخانواده ازدواج نکن پشیمون میشی خودتو از چاله درمیاری میندازی تو چاه منم اینکا ...

میدونم اما شرایطم بده

ب کل داغون شدم

هرکسی منو میبینه میگه تو چرا داری شکسته میشی 

خب این خیلی حرفه برای من ک تازه ۲۰ سالمه 

نمیخام تن ب ازدواج اشتباه بدم اما میخام ازدواج کنم با ی ادم درست 

🖤
میدونم اما شرایطم بده ب کل داغون شدم هرکسی منو میبینه میگه تو چرا داری شکسته میشی  خب این خی ...

منم۲۰سالمه

چه جوری عطرهای مردونه و زنونه رو از هم دیگه تشخیص میدید؟ من نهایت بتونم فرق بین عطر مشهدی رو با بوی عن تشخیص بدم  
اخ ک چقد سخته میفهممت.با بابات صحبت کن یا یه بزرگتری کسی ک مامانت ازش حساب ببره

مامان من تو خونه هیچ کس جرئت نداره حرف روی حرفش بیاره 

بابامم اصلا ی ادم اروم و بی سر زبون ک پیرو مامانمه 

🖤

عزیزم مادرتون غیر منطقی درست

قرار نیست بشینی دست رو دست بزاری

مگه نمیخوای روا نشناسی بخونی

خب ۳ سال پشت کنکور موندی رتبه لازم برای این رشته رو  آوردی؟

شما درس بخون،رتبه لازم رو کسب کن و برو دانشگاه

مادرت هر چقدر بخواد میتونه غر بزنه 

شما کار درست خودت رو انجام بده

زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               
2706