2733
2739
عنوان

پسره عقده ای بی شخصیت 🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬

| مشاهده متن کامل بحث + 464 بازدید | 41 پست
این همونه ک دفعه ی پیشم جوابتو دیر داد؟

حلال زاده ای 😂😂😆داشتم به حرف اون دفعت فکر میکردم گفتی بازم تویی جوابت رو ندادن 😂😂

محال است فرصتی را که حق الهی من است از دست بدهم ،زیرا در حمایت رحمتم ، نه در لوای قانون 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

😂😂😂😂😂😂انقدری باهاش صمیمی نیستم  اما بهش گفتم دیروز که دیدمش ، گفتم من هی به شما میگم فلا ...

فک کنم بهت علاقه داره حرصت میده معمولاپسراکساییوکه دوس دارن حرص میدن،😁😂

بهت وفادارم عشق زندگیم⁦❤️⁩ خدایا همه موانع رو برسرعاشقابردار موانع سرراه منو عشقمم بردار الهی آمین😍برای رسیدن به عشقم صلوات بفرستین خداهمتونو به آرزوهاتون برسونه😘🤩
خب پس بهش رو نده بگو فردا اگه به موقع  تحویلم داده نشه دیگه به کارم نمیاد پولی هم بابتش پرداخت ...

بدبختی اینجا هست وقتم کمه بدجوری استرس دارم وگرنه تا حالا آدمش کرده بودم 

محال است فرصتی را که حق الهی من است از دست بدهم ،زیرا در حمایت رحمتم ، نه در لوای قانون 
2728
فک کنم بهت علاقه داره حرصت میده معمولاپسراکساییوکه دوس دارن حرص میدن،😁😂

نه بابا 😂😂😂😂😂😆دوست دختر داره 

بعدشم خیلی بیشعوره که اینطوری میکنه با اعصابم بازی میکنه واقعا

اره میخواستم ایندفعه ام همینو بگم گفتم تفاوت قایل شم😂😂😂

😂😂😂😂😂😂😂به خدا دیوونه شدم از دستش 

واقعا این لیسانس من به قیمت روانی شدن من تموم شد سر این یک واحد آخر هم باید زجر کش بشم 

2738
کسی که نمیتونه به موقع جوابگوی مشتریش باشه بیخود میکنه کار قبول میکنه اه اعصابم خورد شد😡پس کارتو ان ...

عزیرم بیشترشون اینطوری هستن تازه این خوش قول و خوبه نسبت به بقیه !! احساس میکنم من از بس استرس دارم اینم حرصش میگیره ، انگار مرد ها خوصله ندارن یه چیزی رو همش بهشون گوشزد کنی اما من واقعا هفته ای یه بار یه پیام دو‌ کلمه ای میدم که سلام مثلا فردا براتون مقدور هست کلاس بذاربد ؟؟ اونم فرداش جوابم رو میده حیوون

الهی بگردم😂😂 😂طااااااقت بیار و مرررد باش یذره مونده 

😂😂😂😂😂😂دعا کن زنده بمونم 

امروز فکر کردم خودم رو بکشم راحت بشم ، آخه جالبه وقتی باهاش کلاس دارم رفتارش رو یادش نمیاد اتفاقا تک و تعریف هم میکنه نکبت 😂😐😐منو میذاره تو معذوریت به خاطر همین نمیتونم باهاش دعوا کنم 

ببین من خودمم قبلا کارای دانشجویی میگرفتم بخدا خیلی وقت میذاشتم واسشون حالا دیگه کاری که شده ایندفعه صبور باش تا بگذره ،خودت کاراتو انجام بدی بهتر از بیرون دادنه کلا