2733
2734
عنوان

فولی ۷ میلی روز سیزده

| مشاهده متن کامل بحث + 123 بازدید | 21 پست
من هنوز رازیانه رو امتحان نکردم..حتمن امتحان میکنم

ببین حتما با یک دکتر سنتی و دکتر خودت مشورت کن و با اندازه بخور خودسر کاری نکن منم رازیانه مصرف کردم چون بعضی ها میگفتن خوبه و ... ولی بعدش به غلط کردن افتادم هورمونام بهم ریخت و پرولاکتینم رفت بالا و پریودهام هر سه یا دوماه شد با بدبختی پایبن آوردم و بعد فهمیدم زیر سر رازیانه بوده رازیانه به بدن هرکس خوب عمل نمیکنه 

خدا جونم خودت دادی بهم، خودت هم برام با عافیت نگهش دار! دیگه امتحانم نکن!

سلام . عزیزم من خودم بااین دستورات باردار شدم دوستمم بعد دوسال بااین روش ها باردار شد . یک کیلو هویج و یک کیلو انجیر تازه رو با یه پارچ آب بپز بعد از پریودی تا یک ماه بخور. فلفل سیاه روزی ۱۰ ۱۵ تا مثل قرص با آب بخور . زنجبیل و دارچین و فلفل سیاه زیاددددد بخور . حتی میتونی پودرشون کنی باهم بخوری روزی یک قاشق با عسل . ژل رویال اصل بگیر روزی ی نخود بزار زیر زبونت. روغن سیاهدانه به شکمت بزن هرشب و با شال پشمی ببند. با نظر دکترت یک ماه قرص لتروزول خارجی مصرف کن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام . عزیزم من خودم بااین دستورات باردار شدم دوستمم بعد دوسال بااین روش ها باردار شد . یک کیلو هویج ...

ممنونم از راهنماییت دوست عزیزم چشم حتما انجام میدم انشالله که به سلامتی فارغ بشی 

ازتون خواهش میکنم هر کسی امضامو میبینه برام دعا کنه منم مادر بشم خیلی سخته انتظار....
ببین حتما با یک دکتر سنتی و دکتر خودت مشورت کن و با اندازه بخور خودسر کاری نکن منم رازیانه مصرف کردم ...

ممنونم ازت دوست عزیزم چشم حتمن راهنمایی میگیرم

ازتون خواهش میکنم هر کسی امضامو میبینه برام دعا کنه منم مادر بشم خیلی سخته انتظار....
2728
تازه یک ماهه با دوسین آشنا شدم ممنونم عزیزم..از پریودی بعدیم قطره هم میخورم

اماده اش رو نگیر خودت توی خونه درست کن بخور اسیاب هم نکن.

تدریس و اموزش قانون جذب.. جذب ثروت و جذب عشق و ازدواج                             @Ghaanoonejaazb
اماده اش رو نگیر خودت توی خونه درست کن بخور اسیاب هم نکن.

چشم عزیزم ممنونم🙏🌹