2703
2553
عنوان

فولی ۷ میلی روز سیزده

123 بازدید | 21 پست

سلام دوستان من تنبلی تخمدان دارم این ماه رفتم سونو روز سیزده گف تخمدانهات خیلی ضعیفن و چن تا فولی ۷ و ۴ داری.بنظرتون چیکار کنم الان چهارماهه اصاح تغذیه کردم وزن کم کردم ..دیگه نمیدونم چیکار کنم😢کسی بوده مثل من تنبلی شدید داشته باشه و باردار شده باشه امیدمو از دست دادم😭الان سه ماه و نیم متفورمین میخورم

ازتون خواهش میکنم هر کسی امضامو میبینه برام دعا کنه منم مادر بشم خیلی سخته انتظار....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
منم تنبلی شدیدداشتم فولیکول ضعیف دم کرده رازیانه روزی یک لیوان خوردم ویک سال هم متفورمین الان تنبلی ...

عکس رنگی رفتی ؟ شوهرت ازمایش داده ؟

جان مامان خیلی دوستت دارم پسر شیطون و پرحرف من 

والا من نمیدونم در مورد تو ولی اینجوری گفتی یاد خودم افتادم روز 18 یا 19 یک فولی 18 داشتم تو روز 13 چند تا فولی داشتی شاید روزای بعد بهتر بشن!؟

خدا جونم خودت دادی بهم، خودت هم برام با عافیت نگهش دار! دیگه امتحانم نکن!
باید داروهای تحریک تخمدان مثل کلومیفن یا امپول استفاده کنی اصلا ناامید نباش 

گفته فعلا زوده😢😢ولی این ماه اولین دوره لتروزل خوردم از شب پنج سیکلم اما فایده نداشش انگار

ازتون خواهش میکنم هر کسی امضامو میبینه برام دعا کنه منم مادر بشم خیلی سخته انتظار....
لتروزول خیلی عالیه. دکترت متفورمین داده ? واسه من لتروطول خوب جواب داد

متفورمین داد..این ماه لتروزل داد ولی فایده نداشت

2714
گفته فعلا زوده😢😢ولی این ماه اولین دوره لتروزل خوردم از شب پنج سیکلم اما فایده نداشش انگار

احتمالا این ماه امپول هم بهش اضافه میشه 

والا من نمیدونم در مورد تو ولی اینجوری گفتی یاد خودم افتادم روز 18 یا 19 یک فولی 18 داشتم تو روز 13 ...

من توی سونوم نوشته بود چند فولی ۷ و ۴ میلی در هر دو تخمدان مشاهده میشود 

منم تنبلی شدیدداشتم فولیکول ضعیف دم کرده رازیانه روزی یک لیوان خوردم ویک سال هم متفورمین الان تنبلی ...

من هنوز رازیانه رو امتحان نکردم..حتمن امتحان میکنم

قطره ویتاگنوس بگیر بخور و عسل و سیاهدانه.. اصلا نگران نباش خیلی ها تنبلی تخمدان دارن و باردار شدن

تدریس و اموزش قانون جذب.. جذب ثروت و جذب عشق و ازدواج                             @Ghaanoonejaazb
احتمالا این ماه امپول هم بهش اضافه میشه 

یه قرص دیگه داد اصن آمپول نداد😢حس میکنم دکتر داره باهام بازی میکنه😭

قطره ویتاگنوس بگیر بخور و عسل و سیاهدانه.. اصلا نگران نباش خیلی ها تنبلی تخمدان دارن و باردار شدن

تازه یک ماهه با دوسین آشنا شدم ممنونم عزیزم..از پریودی بعدیم قطره هم میخورم

یه قرص دیگه داد اصن آمپول نداد😢حس میکنم دکتر داره باهام بازی میکنه😭

نه بعضی دکترها اروم پیش میرند چون این داروها باعث ایجاد کیست هم میشن باید پله پله رفت جلو نگران نباش 

2706