2733
2739
عنوان

خانوما ، زندگی دیگران هیچ ربطی به ما نداره

| مشاهده متن کامل بحث + 3516 بازدید | 311 پست
خوب عزیزم اگه اسم هرچیزو بذاری دخالت که اینطوری مسولیت اجتماعی مفهوم نداره احتمالا شما بای ...

افرین به اطلاعات و شیوه حرف زدنت👌👌👌👌خیلی قشنگ و قانع کننده بود

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

بنده مادر نشدم خانوم 😊 اصرار به مادر شدن هم ندارم علاوه بر اینکه فکر میکنید همه چی میدونید ، فکر م ...

قرار نیست مادر بشی؟! 

دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘
2728
دقیقا  فکر میکنند چون اونا ۲۵ سالشونه ، ما ۱۸  پس اونا میفهمن ما نه 😂😂

اره دقیقا همینه ۲۵ ساله ها بیشتر از ۱۸ ساله ها میفهمن 

هر سال از عمر که میگذره میفهمی چه چیزهایی رو از دست دادی 

اعتقاد به کودک همسری و ازدواج زیر سن نرمال داری عیب نداره اما حق نداری ترویجش بدی حق نداری دیگران که منتقدشن رو به دخالت کردن متهم کنی

این به قول یکی از دوستان هنجاره و ما نمیزاریم تو کشورمون جا بیوفته

الهی به حق بزرگی نامت و بخشندگیت مارا غرق در سلامتی،خوشبختی،آرامش،سعادت،عشق،وفاداری،ثروت،رحمت،برکت و روزی....بفرما🙏🏻

استارتر عزیز این قضیه ازدواج و صیغه و رابطه جنسی یه بچه با بزرگسال وقتی به ما مربوط نمیشه که اینارو بندازن تو یه جزیره بدون ارتباط با بقیه جامعه باشن اصلا بچه دو ساله رو ببرن تو حجله به ما چه اما متاسفانه پس فردا بعضی از همین اشخاص میان تو شهرهای بزرگتر چون تو فرهنگشون جا افتاده رابطه جنسی با کودک لذت بخشه با دیدن یه کودک تحریک میشن و تجاوز و بچه دزدی و... اتفاق میفته و قربانی اصلی میشن اون بچه های بی گناه پس به همه ما مربوطه که بهشون حالی کنیم ازدواج با کودک جرمه بیماریه فرهنگشون باید اصلاح بشه

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 
میشه پست اخرمو گزارش بزنین؟؟؟

میزنم خواهر 

پایِ دوست داشتنت❤️، دخترانه ایستاده‌ام👰، درست مثلِ درختِ کاج🌲روبرویِ پاییز🍂🍁...           🚫 مخاطبِ پست ها و تاپیک های بنده ، خانوم های سایت ♀️ هستن وَلا غیر ! 🚫                                            
2738
میشه پست اخرمو گزارش بزنین؟؟؟

نه متاسفانه باید بمونه و بفهمن که شما طرفدار اینجور ادمایین

پروفایل قبلیمو که گندشو در آوردین عوض کردم  این عکس عروسیمه هر کی بزاره رو پروفایلش جررررشششش میدما یه خانوم 👈متاهل که پایبند و متعهد به همسرم ❤هسدم!!عاشقانه دوسش دارم و دیوانه وار میگم که بعد خدا میپرستمش بُته زمینیه من!!👌عقیدم اینه که مهربون تر ،وفادارتر،عاشق تر،پرحوصله تر،متعهدتر،خوش اخلاق تر ......از همسرم وجود نداره ✋                               ۵ ساله که کنارمه و ۴ ساله که به عنوان شریک زندگیش کنارشم تو تک تک این روزها مردونه ثابت کرده همه جوره خصوصیات بالارو☝ داره و لایقشه که اونو 👈❤مرد تر از هر مردی بدونم❤👉مرد خوشتیپ و جذاب من بعد تو هیچکس به چشمم نمیاد و نخواهد اومد چون تو همه جوره لایق این عشقی👍چون تو برای من ثابت شده ای 🙂                                                         💑تو مرا جان و جهانی حضرت یار 💑                                                
علاوه بر لایک👍👍👍👍👍👍👍👍بیا بوستم کنم❤❤حرفاتون اینقدر ساده و قابل درکه من موندم‌پس چرا بقیه نمی ...

فدايت عزيزم😁 والا خب اصلا ببخشيد ....باباي اون دختر ما بااون كاري نداريم ما فكر دختراي اينده ي خودمونيم ..وگرنن زندگي ديگران ارزشي واسمون نداره بخايم دخالت كنيم...الان  دختر١٠ساله شوهركنه فردا چي ب سر دختراي ما مياد..ما با اينكه شهرستانيم دخترامون زير١٨شوهر كنن صدتا حرف پشت سرشون زده ميشه..

امیدوارم روزی برسه که خوشبختی دیگران نسوزونه شما رو ☺

و همچنین توو زندگی دیگران هم دخالت نکنید 🙂

پایِ دوست داشتنت❤️، دخترانه ایستاده‌ام👰، درست مثلِ درختِ کاج🌲روبرویِ پاییز🍂🍁...           🚫 مخاطبِ پست ها و تاپیک های بنده ، خانوم های سایت ♀️ هستن وَلا غیر ! 🚫                                            

توهین هاتون به خودتون برمیگرده خانومای عقل کل ☺