2410
2553

تا کی میخواییم توو زندگی دیگران دخالت کنیم و قضاوت کنیم ؟؟ 

آخه به ما چه که یه دختر توو سن ۱۲ سالگی ازدواج کرده ؟؟

آخه به ما چه یکی ۳۰ سالشه و هنوز مجرده ؟؟ 

خودشون پدر و مادر یا قَیِّم دارن ...

اگر شما مخالف این موضوعی ، شما ۴۰ سالگی ازدواج کن 

واقعا متوجه نمیشم ، زندگی زناشویی دو نفر دیگه به ما چه ربطی میتونه داشته باشه !!!!!

ضمن اینکه خیلی از خانوما فکر میکنن وقتی شوهر کنن دستو پاشون بسته میشه و نمیتونن موفق باشند !

این فقط تصور ذهنِ شماست و کاملا محترمه ...

فقط قضاوت_ممنوع#  

پایِ دوست داشتنت❤️، دخترانه ایستاده‌ام👰، درست مثلِ درختِ کاج🌲روبرویِ پاییز🍂🍁...           🚫 مخاطبِ پست ها و تاپیک های بنده ، خانوم های سایت ♀️ هستن وَلا غیر ! 🚫                                            

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
2714

مجرد بودن فقیر و‌پولدار بودن و... کسی ربطی به ما نداره ولی وقتی یه بچه ۱۰ ساله رو شوهر میدن و این فرهنگ کم کم جا میوفته بنظرم باید اعتراض کرد که بچه های دیگه قربانی این فرهنگ غلط نشن این با بقیه فرق داره 

من میام تو رو میکشم خودم قیم دارم از کارم راضین به هیچکسم ربطی نداره😍

تو دلت پریو میخواد تو دلت پریو میخواد پری تو رو نمیخواد پری تو رو نمیخواد😂😎😆بچه ها این پَریهههه پَریییی شما رو به شلغم قسم به اسم من نگین پِری نگین پریود😐😂😂😂

دوست عزیز تو این مورد داری اشتباه می کنی

این قضاوت کردن نیست!

اگه مردم در برابر اشتباهاتی که صورت میگیره سکوت کنن و هیچ کسی به اشتباهات و بدی ها اعتراضی نکنه که دیگه اصلاحی صورت نمی گیره!

در مورد همین دختربچه پیگیری ها و واکنش های مردم باعث شد دادستان دستور ابطال عقد رو بده ولی اگه همه سکوت کرده بودن الان این دختربچه زندگیش نابود میشد

دل داده ام بر باد * بر هر چه بادا باد...

هر وقت شما مفهوم ناهنجاری اجتماعی و اختلال فرهنگ ازدواج رو فهمیدی بیا تاپیک بزن تبادل نظر کنیم. 

کریستین بوبن نویسنده مورد علاقه من تو کتاب دیوانه وار می‌گه هنر اصلی هنر فاصله هاست. زیاد نزدیک به هم می سوزیم. زیاد دور از هم یخ می زنیم. باید جای درست را پیدا کنیم و همان جا بمانیم.برای من عجیبه ما معتقدیم به دوری و دوستی ولی اصرار به ازدواج داریم. بله فرار از تنهایی نیاز به حس امنیت و یک رابطه جنسی مستمر و سالم و در نهایت فرزند آوری هست ولی باید به این جنبه هم فکر کرد که چقدر دوست داشتن واقعی را با عادت کردن به ف*اک دادیم؟ حسابش را کردیم که چقدر استعداد خصوصا زنان به تبع ازدواج از بین رفته؟ حسابش رو کردیم که چقدر آدم مهاجرت تحصیل تو بهترین دانشگاه ها شغل در یک شرکت بین المللی و یا دنبال کردن هنر و کار مورد علاقه رو گذاشتن پای این حضور همیشگی کنار هم ؟ پس اگه زندگی شما از عشق ناب به عادت رسیده اگه ازدواج شما چیزی شبیه به توقف پروژه توسعه فردی بوده اگر برای رشد یک نفر باید جای پایش روی شانهء له شده دیگری باشد اگر فارغ از فشار خانواده و دید جامعه و قانون آدم ثروتمند و قدرتمندی بودید انتخاب شما در این لحظه دیگه همسر شما نیست باید بگم چیزی شبیه به مرگ تدریجی رو تجربه می کنید. برای دوباره عاشق شدن و عاشق موندن تلاش کنید به طول زندگی فکر نکنید مهم نیست چند روز و چند سال کنار هم هستید به عرضش فکر کنید به اینکه از لحظه لحظه ی زندگی کنار هم لذت بردید یا نه برای من خیلی عجیبه آدم ها از خیانت می ترسند اما از عادت نمی ترسند آدم مگر چند بار زندگی می کنه که بیست سی چهل سال رو با کسی بگذرونه که لاجرم باید با اون باشه دوستش نداشته باشه و مثل یک کارمند مثل یک هم‌خانه باهاش ادامه بده.
2706