2733
2734
عنوان

قصه زندگیه پری❤

| مشاهده متن کامل بحث + 27612 بازدید | 322 پست

عزیزم

زندگی و سرنوشتت را خوندم. هیچ وقت اینقدر از خوندن داستان زندگی یه نفر متاثر نشده بودم.

خدا رحمت کنه مادرت را...

خدا به دلت قرار بده و برای تو و برادر و همسرت خیر بخواد...

چقدر با احساس و پاکیزه نوشته ای... چقدر با استعدادی تو نوشتن...

مادرت از قبل قرص را گرفته بوده گلم، اون قصد تودکشی داشته...

ربطی به تو یا دعوای همسرت یا حرف خواهرشوهرت نداشته...خودت و دیگران را ببخش

خدا را رحمتش کنه..

از موقعی که قرص را خورده تا وقتی که جون داده، فرصت پشیمونی و توبه داشته و شاید توبه کرده و  حتما خدا اونا بخشیده...

خدا بیامرزدش

روحش شاد

میشه یه صلوات یا فاتحه برای پدر آسمانی من بفرستید؟ پدر مظلومم را به تازگی با تصادف از دست داده ام. اسمش سید احمد مصطفوی 😭💔 است. باور دارم که به لطف خدای رحمان و با مدد انفاس پاک شما عزیزان، روح پدر من و اموات خودتون در پناه آرامش و آمرزش خدای غفور قرار می گیره (ان شاء الله). خدای مهربان، حافظ شما و  عزیزانتون باشه. 🤲❤💚

من دیشب ساعت ۱۰ زندگیت را خوندم و تا پنج صبح به شما و مادرت فکر کروم و غصه خوردم. خدا به دلتون صبر و قرار بده

خیلی ناراحت شدم واقعا

میشه یه صلوات یا فاتحه برای پدر آسمانی من بفرستید؟ پدر مظلومم را به تازگی با تصادف از دست داده ام. اسمش سید احمد مصطفوی 😭💔 است. باور دارم که به لطف خدای رحمان و با مدد انفاس پاک شما عزیزان، روح پدر من و اموات خودتون در پناه آرامش و آمرزش خدای غفور قرار می گیره (ان شاء الله). خدای مهربان، حافظ شما و  عزیزانتون باشه. 🤲❤💚

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

مامانت متولد چه سالی بوده؟

خودت چند ساله هستی؟

بسْمِ اللّهِ الرَّحْمنِ الرَّحِیمِ ﴿ 1 ﴾ الْحَمْدُ للّهِ رَبِّ الْعَالَمِینَ ﴿ 2 ﴾ الرَّحْمنِ الرَّحِیمِ ﴿ 3 ﴾ مَلِکِ یَوْمِ الدِّینِ ﴿ 4 ﴾ إِیَّاکَ نَعْبُدُ وإِیَّاکَ نَسْتَعِینُ ﴿ 5 ﴾ اهدِنَا الصِّرَاطَ المُستَقِیمَ ﴿ 6 ﴾ صِرَاطَ الَّذِینَ أَنعَمتَ عَلَیهِمْ غَیرِ المَغضُوبِ عَلَیهِمْ وَلاَ الضَّالِّینَ ﴿ 7 ﴾ بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم قُلْ هُوَ اللَّهُ أَحَدٌ ﴿١﴾ اللَّهُ الصَّمَدُ ﴿٢﴾ لَمْ یَلِدْ وَلَمْ یُولَدْ ﴿٣﴾ وَلَمْ یَکُنْ لَهُ کُفُوًا أَحَدٌ ﴿٤) اَللّهُــمَّ صَّــلِی عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم** اَللّهُــمَّ صَّــلِی عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم** اَللّهُــمَّ صَّــلِی عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم*

2731

من شنیده ام باید بلافاصله به کسی که قرص برنج خورده روغن داد...روغن مانع جذب میشه

آب خیلی بده

آب نباید داد

خدا برای هیچ کس نخواد🥺

عزیزم زندگی و سرنوشتت را خوندم. هیچ وقت اینقدر از خوندن داستان زندگی یه نفر متاثر نشده بودم. خدا ر ...

عزیزم سلام 

شما لطف دارید ممنون که وقت گذاشتید ❤️

بدی مکن که در این کشتزار زود زوال،به داس دهر،همان بدروی که می کاری...
من دیشب ساعت ۱۰ زندگیت را خوندم و تا پنج صبح به شما و مادرت فکر کروم و غصه خوردم. خدا به دلتون صبر و ...

اخی 

سلامت باشین مهربون ❤️

مامانت متولد چه سالی بوده؟ خودت چند ساله هستی؟

مادرم ۴۲ ساله بودن عزیزم 

خودم‌۳۱ سالمه

2738