2737
2739
عنوان

دیدین مسجد شده سالن مد

| مشاهده متن کامل بحث + 827 بازدید | 64 پست
ما نمیگیم خدا متوجه‌ی حجاب نمیشه ولی من خودم نه چادر سر میکنم نه اعتقادی به حجاب دارن ولی اعتقاد دیگ ...

اگه پیام اول منو میخوندی متوجه منظورم میشدی عزیزم. 

گفتم که عزای امام حسین جای همس. 

اما بعضیا نه مثل شما اعتقاد به حاجت گرفتن دارن نه اصلا میان که حرمت نگه دارن. 

دیدم که میگم. وسط مراسم عزا... نگم بهتره. 

ربطی به پوشش نداره. بعضیا حرمت عزا رو ندارن. اینا حرمت عزای هیچ کسو ندارن.

ما نمیگیم خدا متوجه‌ی حجاب نمیشه ولی من خودم نه چادر سر میکنم نه اعتقادی به حجاب دارن ولی اعتقاد دیگ ...

همون خدایی که گفته حسین امام گفته حجاب 

من بلدنیستم خوب حرف بزنم اصلا سوادشم ندارم اتفاقا ب نطرم هرکس که میاد عزاداری بادعوت خاص اقا میاد ولی گاهی اقا با ادم حرف میزنه شاید میخوادبا حاجت روایی من با این تیپم با همه روسیاهیم بگه من هرچی تو خواسی بهت دادم براخاطر توحرف کشیدم که این کیه اقا راه مجلسش داده با این تیپش اما تو  حاصر نشدی واسه خاطر من ی حجاب حفظ کنی ی گناه ترک کنی 😢😢

گاهی با خود می اندیشم آیا آقا منتظر ۳۱۳ یار است یا ۳۱۳ مادر که برایش سرباز تربیت کنند؟ و هر بار به خودم میگویم تربیت چه قدر کار دشواری است😔😔
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

امام حسین شاید جزو معدود افرادی باشه که توی عزاش از کافر گرفته تا شیعه شرکت می کنن.  اما... هم ...

بله منم گفتم ک !!!

اونارو امام حسین (ع) دعوت کرده! ن من و شما!

هرجور ک هستن! هر پوششی ک دارن!

ولی خب باید قبول کرد یه عده نیتشون فرق داره! نمیدونم چون من با چشم خودم دیدم و شنیدم اینطوری با قاطعیت میگم!

واقعا میگم وقتی میبینم ک خانمی از نظر پوشش مثلا با من فرق داره و میبینم توی روضه امام حسین گریه میکنه ب شخصه لذت میبرم!!! حتی با خودم میگم چ بخاطر مصیبت امام باشه چ از سره داشتن مشکلاتی ک توی زندگیش هست، هرچی ک هست روضه امام حسین رو انتخاب کرده!! ک بازم میشه همون نگاه خاصه امام ب این افراد!

میتونست جای دیگه ای باشه ولی مجلس روضه  امام رو انتخاب کرده! 

این ک گفتم بی حرمتی منظورم با کسایی هست ک نیتی غیر از عزاداری دارن!!! میگم ک دیدم و شنیدم!

طبق قوانین خدا عمل کنید⬅️طبق قوانین خدا عمل کنید⬅️طبق قوانین خدا عمل کنید⬅️طبق قوانین خدا عمل کنید⬅️طبق قوانین خدا عمل کنید
2742
بله منم گفتم ک !!! اونارو امام حسین (ع) دعوت کرده! ن من و شما! هرجور ک هستن! هر پوششی ک دارن! ولی ...

بله دیگه منم همونا رو میگم همونا که دیدم شب احیا رفته بودن بلند بلند میخندیدن. اصلا عزاداری نمیکردن. فقط اونجا بودن تو وضو خونه.