2752
2739

بیضه کودکتان احتمالا نزول نکرده به این معنی نیست که وجود نداره وتا یکسالگی باید جراحی کوچکی انجام شه و بیضه رو که یا در فضای شکم و یا لگن وجود داره پایین بیاورند و حتی ممکن هست با تزریق یک دارو خود به خود پایین خپاهد امد شما باید به یک حراح اورولوژیست کودکان و یا جراح کودکان مراجعه کنید 

دکتر شهر جلوداری متخصص کودکان

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بیضه کودکتان احتمالا نزول نکرده به این معنی نیست که وجود نداره وتا یکسالگی باید جراحی کوچکی انجام شه ...

سلام وکتر پسرم الان 9ماه تمام شده دکتر اورولوژیست بردم 2تا دکتر سنو نوشتن پیدا نشد داخل سنو راستش خیلی بیتابی کرد برای سنو دادن خلاصه پیداش نکردن الان گفتن جراحی بشه دکتر سوال من نگرانی ما اینه که میشه جراحی بشه و باز پیداش نکنن؟؟؟؟؟میترسیم اینهمه جراحی بشه عذاب بکشه پیدا نشه یعنی حتما پیدا میشه؟؟؟؟دکتر گفت میکروسکوپ میفرستم تو شکم پیداش کنم لطفا جواب بدید از نگرانی دربیام 😢

سلام عزیزم اگه اومدی تهران ببر دکتر حسین کرمی خیلی دکتر معروفیه و واقعا درجه یک ارولوژ است 

یه مادر که میخواد مستقل  باشه...پیج تاج  عروس و اکسسوری زیبامون   taj_aroos.art 👑
2731