2733
2734
عنوان

بیاین سونو منو ببینین خوبه یانه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 164 بازدید | 27 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آره خودمم به این رسیدم که هرموقع چیزی رو زوری بخوام خوب نیست..انشالله صلاحم تواینی باشه که میخوام تو ...

انشالله خدا دل هر کسی که بچه نداره رو شاد کنه ، خودش ضعیفه یا اسپرم؟ اگه اسپرم که باید حتما درمان بشه ولی خودش فک نمیکنم مشکل داشته باسه تو اقدام ولی حتما قبل از نزدیکی تقویت کن و چون دختر میخوای باید سردی بخورید پسر گرمی 

انشالله خدا دل هر کسی که بچه نداره رو شاد کنه ، خودش ضعیفه یا اسپرم؟ اگه اسپرم که باید حتما درمان بش ...

الهی آمین

آز اسپرم دکتربراش نوشته هنوز نرفته نمیدونم..ولی خودش ضعیفه حس میکنم ..بدنش انگار کشش نداره یه شب درمیون رو..😞

2728
الهی آمین آز اسپرم دکتربراش نوشته هنوز نرفته نمیدونم..ولی خودش ضعیفه حس میکنم ..بدنش انگار کشش ندار ...

براش معجون درست کن بعد از نزدیکی بده بخوره بعد نزدیکی تقویتش کن اگه پسر میخواستی میشد قبلشم بخوره 

ای جوونم خداحفظش کنه ..میشه بپرسم چندروز قبل تخمکگذاری اقدام داشتی؟رژیم خاصی هم داشتی یانه

فداتم. والا من قصد بارداری نداشتم با جلوگیری طبیعی باردار شدم واس همین رژیم خاصی نداشتم . سه چهار روز قبل تخمک گذاریم بود رابطمون 

2738
خب معجون گرم نیست؟چیاداره توش

چرا دیگه گرمه ولی خیلی مقویه بعد از نزدیکی بده شوهرت بخوره خودت نخور 😂 چون گرمه شیرموز و توش شیره خرما یا انگور گردو پسته اینارو بریز و مخلوط کن قشنگ با دستگاه بده بخوره 

جدی میگی دوستم؟ بنظرت کی تخمک آزاد شده؟ من از صبح ترشحاتم تغییر کرده و زیادشده..برام دعاکن اگه باردا ...

انشاالله مامان بشی این ماه.نمیدونم عزیزم کی آزادشده.آره عزیزم ۲۲ خیلی خوبه.من آرزومه فولیکولم برسه به این عدد

خداجونم ازت ممنونم بابت فرشته هایی که تودلم گذاشتی.ازت میخوام حفظشون کنی واسم و۹ ماه بخیربگذره.هزااااااران بارشکرت بابت این نعمت.خودت مواظب دوقلوهام باش❤