2726
عنوان

بیاین سونو منو ببینین خوبه یانه؟

164 بازدید | 27 پست

دیروز ۱۳ سیکلم بود دکترم گفته بود برم سونو برافولیکول...فقط نمیدونم چرا مثه بعضی از دکترای دیگه دقیق نگفت کی تخمک آزاد میشه فقط گفت یادیروز یاامروز که ۱۴ هست 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
دوتا فولیکول داری ایول ☺شنیدم تعداد فولیکول دوتا باشه دوقلو سه تا سه قلو شنیدم نمیدونم صحت داره این ...

جدی خوبه ؟ خب یکیش که طاهرا خیلی کوچیک تره ..دیشب اقدام داشتم نمیدونم بگیره یا نه..ماه پنجمم ولی اولین باره ۱۳ دورم اقدام میکنم هرماه ۱۱ یا ۸ دورم بود بخاطر دخترشدن و قبلش شستشو سرکه میدادم ..این ماه توکل به خدا هیچکدومو انجام ندادم ولی الان میگم این چه کاری بود😭اگه دخترنشه دیوونه میشم

من بچه دوممه پسر دارم آخه .میمیرم برادختر آره انشالله اگه گرفت اول سالم بشه بعد خدابخواددخترباشه

انشالله هر چی میخوای خدا سالمشو بهت بده دختر چراغ خونس پسر تکیه گاه خواهر و مادر و پدره جفتشون سالم بمونم برات 😍

تیکر تولد دختر نازنینمه 
جدی خوبه ؟ خب یکیش که طاهرا خیلی کوچیک تره ..دیشب اقدام داشتم نمیدونم بگیره یا نه..ماه پنجمم ولی اول ...

اینجور نگو خدا هرچی صلاح بدونه بهت بده ان شالله سالم باشه عزیزم هیچوقت چیزی زوری از خدا نخواه ان شالله ک میگیره برا منم دعا کن تو ماه ۴ اقدامم سونو دادم دیروز ولی کیست تخمدان دارم 😪

اینجور نگو خدا هرچی صلاح بدونه بهت بده ان شالله سالم باشه عزیزم هیچوقت چیزی زوری از خدا نخواه ان شال ...

آره خودمم به این رسیدم که هرموقع چیزی رو زوری بخوام خوب نیست..انشالله صلاحم تواینی باشه که میخوام توکل بخدا....انشالله که کیستت برطرف بشه و این ماه بارداربشی ..منم ماه پنجم اقدامم .شوهرم هنوز آز نداده

شوهرم ضعیفه یعنی یه شب درمیون هم به زور میتونه رابطه داشته باشه بنظرت این توبارداری و اسپرم تاثیر داره؟

2706