2733
2734
عنوان

میخوام ذکر یا حول ولا قوه بفرستم بیایین براتون میفرستم

| مشاهده متن کامل بحث + 238 بازدید | 59 پست
100تا فرستادم دوستم😍😍

مرسی عزیزم.♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️

چقدر دلمون پیشه کسایی که توی بیکاریاشون اسممون رو هم به زبون نمیارن💚💛🧡                                                              شکمم رو که میدم تو غیب میشه...خب آخه وقتی اونجا جا هست چرا باز ول میکنم میایی بیرون؟هووووم؟🤔                                              اگه میشه واسه رسیدن به حاجتم و خوشبختیم صلوات بفرستین دوستای مهربونم💚💛🧡 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من فرستادم گلم  برام دعا کن تو دلیم سالم بیاد بغلم

برات 100فرستادم و دعاتون کردم خودتون و نی نی اونو😍

تا با کفش کسی راه نرفتی ،قضاوتش نکن😇       امضا:دخترِ زرد
براتون صلوات فرستادم.لطف کنید برای کاربرمهناز۹۹۹۹ هم دعا کنید.مرسی

برا دوتاتون فرستادم عزیزم😍

2731

برای من بفرست 

برای دوستم @ساحل۱۳۷۸    

خدایا به امیدی تو...برای ظهورامام زمان لطفا یه صلوات بفرستید.خدایاشکرررر بابت داده و نداده هایت شکر.عشقم همسرمهِ خدایا سکان زندگیمو به دستهای تومیسپارم.خدایا بهم فرزندان سالم و صالح بده فرزندانی ک شایسته بندگی تورو داشته باشن.من یه مادر منتظر هستم برام دعاکنید خدابهم نی نی های سالم بده الهی آمین.
من صلوات فرستادم. بيزحمت تو هم واسه من دعاكن،خيلي كرفتارم

چشمم واستون 100لا حول ولا قوه خوندم❤

برای من بفرست  برای دوستم @ساحل۱۳۷۸    

برا جفتتون فرستادم گلم😍❤

شماام با دل پاکتون برا من دعاکنین

2740
برا جفتتون فرستادم گلم😍❤ شماام با دل پاکتون برا من دعاکنین

دعا کردم عزیزم

خدایا به امیدی تو...برای ظهورامام زمان لطفا یه صلوات بفرستید.خدایاشکرررر بابت داده و نداده هایت شکر.عشقم همسرمهِ خدایا سکان زندگیمو به دستهای تومیسپارم.خدایا بهم فرزندان سالم و صالح بده فرزندانی ک شایسته بندگی تورو داشته باشن.من یه مادر منتظر هستم برام دعاکنید خدابهم نی نی های سالم بده الهی آمین.
100تا فرستادم براتون😍

وای مرسییی😘😘😘😘😘

مادرشوهرایی که عروستون شکنجه میدین اذیت میکنین میگین حرف حرف شماست وفکرمیکنین کاری باهاش ندارین یادتون نره اونام خدادارن عدالت خداهم هست ازخدابترسین😭☹😕شبا باگریه میخوابم ازاشکهایم که بخدا گلایه میکنن وامانتن بترس خواهرشوهرای عزیزلطفا توقعتون ازبرادر متاهل کم کنین بخدااون مسئول خرج وهدیه ومناسب وکمک وقرض تووبچه وهمسرت نیس لطفا نگو یدونه برادرم کسی اون ازتوجدانمیکنه ولی بزاربراخودش وزنش خرج کنه مگرنه زنش میگه حرامت باشه
برات 100فرستادم و دعاتون کردم خودتون و نی نی اونو😍

یه دنیا ممنون گلم 

انشالله به همه خواسته های دلت برسی 😍😍😍😍😍

اگه میشه یه صلوات برای سلامتی نی نیم بفرستین ممنونم 
100تا فرستادم برات قشنگم بهترینا در انتظارته😍

ممنوووونم عزیزم خیلی لطف کردی انشاالله خدا حاجت دلتو براورده کنه بزودی  

خدایا هزاراااان بار شکررررت به خاطر فرشته نازنینی که بهم بخشیدی  بعد از 17 ماه انتظار، 10 شهریور 98 بی بی چکم هاله انداخت و 15 شهریور کاملا مثبت شد به لطف خدا و امام حسین،خدایا پسر کوچولومو در پناه خودت حفظ کن و هیچ خانمی رو حسرت به دل مادر شدن نذار،الهی آمـــین  خدایا شکـــــــرت،این سری بدون انتظار طولانی منو لایق مادر شدن دوباره دونستی😭❤ اولین ماهی بود که اقدام جدی داشتیم،خدایا شکرت.10بهمن1401 بی بی چک زدم بعد دوساعت هاله داشت،12ام دوباره زدم سریع هاله انداخت،عصرش ازمایش دادم و با بتای455 خوشحالیم تکمیل شد😍😍الهی فدات شم نفس مامان،انشاالله صحیح و سالم بیای بغلم،عاشق تو و داداش کوچولوتم😍😍🤗خدایـــــا دامن هرکی بچه میخاد رو با اولاد سالم وصالح سبز کن،آمیـــــــــن🙏