2733
2739
عنوان

حاجتاتون

| مشاهده متن کامل بحث + 244 بازدید | 20 پست
دقیقا عین من منم دوتا خواب دیدم ذهنمو خیلی درگیر کرده خودم رفتم پی تعبیرش تو کتابا خیلی خوب بود ولی ...

من خواب ی نوزاد دیدم اصلا نمیدونم از کجا پیداش کرده بودم اما اوردمش خونه تو خواب به مامانم گفتم من باید این بچه رو بزرگش کنم.

حاجتم بچه نیس من اصلا نامزد یا شوهرم ندارم که بگم این بچه ی خودمه.ی بچه ی غریبه بود که هیچوقت ندیده بودمش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

گاهی اوقات جواب دعاهامون جوری بهمون میرسه که اصلا فکرشم نمیکنیم (مثل مال من) ای کاش ادامه میدادی

مدت خاصی مشخص نکردم ینی چله نبود.میخوندم به نیت اینکه ی نشونه ای ببینم که نشد...

2731
@بانوی_بی_نشان    

سلام

معمولا دعاهای ما به خاطر گناهانمون برآورده نمیشه.برای همین سفارش شده که زیاد استغفار بگید.

قرآن هم وعده داده که به یک عده که طالب دنیا هستند و کافران،چنان از اموال و نعمت های دنیا میده که به کل یاد خدا رو فراموش کنند و بزرگترین عذاب روفراموشی یاد خدا گفته.

از طرفی روایت داریم که تمام حاجت های ما برآوره میشه،یا عین همون خواسته و یا بهترش در زمان دیگه ای.

به خدا اعتماد داشته باشید و مطمئن باشید اگر دعای شما برآورده نشده،به صلاح شما بوده.چون خدا علم مطلق داره و میدونه اگر خواسته شما رو بده چه آفاتی داره.

من همیشه به حضرت زهرا توسل میکنم و اینطور دعا میکنم که خدایا اگر به صلاحم هست این حاجت رو بده.اصرار نمیکنم روی خواسته هام.

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....