2410
2553
عنوان

حاجتاتون

244 بازدید | 20 پست

سلام این تاپیکو زدم که فقط از تجربه هاتون بگید.

واسه گرفتن حاجت چیکارمیکنید؟چرا بعضیا با وجود اذیتا و ازارایی که میرسونن موقع حاجت با ی صلوات کارشون حله؟چرا بعضیای دیگه هرچی دعا میکنن انگار نتیجه ای نداره لااقل ما نتیجشو نمیبینیم؟

راسی شما وقتی چله میگیرین بعد از چن وقت نتیجه و تغییرشو میبینید؟

اینا همش به ذهن آدم بر می گرده یه سر به تایپیک من بزن 

این مطلب اصلا تبلیغ چیزی یا کسی نیست تنها داستانی کوتاه از زندگی منه .من 31 سال عمرمه تقریبا روز خوش ندیدم یعنی دیدم اما همیشه از خودم متنفر بودم بقیه رو خوب می دیدم خودم رو داغون می دیدم همیشه همه از من بالاتر بودن همیشه افسردگی کامل داشتم هزاران هزار کتاب هم خوندم اما تاثیر نداشت روان پزشک رفتم اونم چند بار کمکی نکرد باهاشون صحبت می کردم می فهمیدم من خوبم تا اونا همشون مشکل دارن و وانمود می کنن ندارن . زندگی من شده بود روز و شب یه بار خیلی سنگین  از فشار و درد رو همراه خودم کشیدن تا با روش آلفا آشنا شدم اوایل خیلی خوب بود اما یه مدت زیاد که انجام دادم احساس کردم پرت شدم بیرون  .چون طولانی بود بقیه ش در لینک موجود در صحفه خصوصی منه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

نمیدونم‌واقعا منم خیلی وقته دگیر یه‌مشکلم‌حل نمیشه ...برا ماه محرم زیارت عاشورا و حدیث‌کسا برداشتم تا اربعین ایندفعه دیگه مطمئنم‌خدا جوابمو میده 

خدایا... حیف باشد که تو باشی و مرا غم ببرد💚💚🍃الله 

والله منم جز اون دسته آدمام که تابحال حاجتی از چله ها و دعاهام نگرفتم....هر چیزی به وقت خودش اتفاق می افته و

گاهی فک میکنم چله گرفتن فلسفه‌ش اینه که آدم چهل روز دیگه امیدشو از دست نده و بتونه دووم بیاره تا وقت اجابت دعاهاش برسه....

2714
والله منم جز اون دسته آدمام که تابحال حاجتی از چله ها و دعاهام نگرفتم....هر چیزی به وقت خودش اتفاق م ...

حرف شما رو قبول دارم ولی ی خواب این چن وقت دیدم ذهنم خیلی درگیره

حرف شما رو قبول دارم ولی ی خواب این چن وقت دیدم ذهنم خیلی درگیره

دقیقا عین من

منم دوتا خواب دیدم ذهنمو خیلی درگیر کرده خودم رفتم پی تعبیرش تو کتابا خیلی خوب بود ولی یکی از بچه های نی نی سایت تعبیر خواب بلد بود برام تعبیر کرد خیلی بد تعبیر کرد نگران ترم کرد

خیرباشه خوابت انشالله که خوووب تعبیرشه

اگه دوس داشتی تعریف کن

مال حاجت نداری این مال بارداریه☺

وقتی به شماره ۱ رسیدی بگو من به هر چیزی بخواهم می رسم 

این مطلب اصلا تبلیغ چیزی یا کسی نیست تنها داستانی کوتاه از زندگی منه .من 31 سال عمرمه تقریبا روز خوش ندیدم یعنی دیدم اما همیشه از خودم متنفر بودم بقیه رو خوب می دیدم خودم رو داغون می دیدم همیشه همه از من بالاتر بودن همیشه افسردگی کامل داشتم هزاران هزار کتاب هم خوندم اما تاثیر نداشت روان پزشک رفتم اونم چند بار کمکی نکرد باهاشون صحبت می کردم می فهمیدم من خوبم تا اونا همشون مشکل دارن و وانمود می کنن ندارن . زندگی من شده بود روز و شب یه بار خیلی سنگین  از فشار و درد رو همراه خودم کشیدن تا با روش آلفا آشنا شدم اوایل خیلی خوب بود اما یه مدت زیاد که انجام دادم احساس کردم پرت شدم بیرون  .چون طولانی بود بقیه ش در لینک موجود در صحفه خصوصی منه 

من یه خواسته ای داشتم که برای رسیدن بهش دعای مقاتل رو میخوندم

وسطاش از ذوق نزدیک شدن به خواسته ام به سجده میافتم و جوری خدا رو شکر میکردم که انگار ده برابرش بهم رسیده

روز سرنوشت ساز رسید و رفتیم بانک

اقاهه نه گذاشت نه برداشت گفت هیچ جوره راه نداره فکرشم نکن

تو راه خونه هر چی فحش و نفرین بلد بودم نثار مقاتل و خدا و امام و پیامبر کردم 

اومدم رسیدیم خونه زدم زیر گریه

یهو زنگ زدن گفتن بیاید کارتون درست شد

وسط گریه جوری میخندیدم که انگار ده برابر خواستم بهم رسیده

سوپرایز قشنگی بود

❤️ 
من یه خواسته ای داشتم که برای رسیدن بهش دعای مقاتل رو میخوندم وسطاش از ذوق نزدیک شدن به خواسته ام ب ...

من معراج میخوندم این مدلی بودم ولی وسطش دیدم جواب نمیگیرم دیگه نخوندم

2706