2737
2734
عنوان

پربازدید امشب ..بیایین

| مشاهده متن کامل بحث + 3104 بازدید | 357 پست
بچه ها یه سوال دارم  چیکار میکنین که دچار روزمرگی نشین  من درس نمیخونم  سرکارم نمی ...

حتما یک کاری شروع کن ‌ . ببین به چی علاقه داری اول بعد اقدام کن . زبانتو تکمیل کن که لازمه .پس فردا بچه هاتو دو زبانه بزرگ میکنی .راحت میشن از کلاس رفتن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مبارکه . ولی جرات میخواد پرکلاغی . 

تا لحظه ی خریدن دو دل بودم حتی وقتی داشت رنگ رو سرم میزاشتم هنوزم که موهام خیس باز دو دلم ولی دیگه گذاشتم رف دوس دارم زود صبح شه پاشم ببینم چجوری شده 

مامان امیرعلی کوچولو و حلما کوچولو هستم                    
2731
حتما یک کاری شروع کن ‌ . ببین به چی علاقه داری اول بعد اقدام کن . زبانتو تکمیل کن که لازمه .پس ...

عاشق نقاشی و کارهای هنری ام 

از زبان متنفرم

اصلا بدون همسرم بیرون برای تفریح نرفتم 

اما تصمیم دارم

این کار و انجام بدم 

😍😍😍 ِ

گاهی یک کلمه حرف چنان امیدی در یه نفر ایجاد میکنه قابل وصف نیست 😍😍گاهی هم یک کلمه چنان یک نفر و ناامید میکنه و زندگیش و زیر رو میکنه که خدا میدونه 😔😔سعی کن همیشه حرفات بوی خوبی بده و حال بقیه رو خوب کنه 😍😍

شماهااز تفریح های خودتون بگین منم انگیزه بگیرم

دوست دارام اما پایه نیستن 

تصمیم دارم خودم تنها برم استخر پیاده روی 

و حرم 

و اینجور جاها 

گاهی یک کلمه حرف چنان امیدی در یه نفر ایجاد میکنه قابل وصف نیست 😍😍گاهی هم یک کلمه چنان یک نفر و ناامید میکنه و زندگیش و زیر رو میکنه که خدا میدونه 😔😔سعی کن همیشه حرفات بوی خوبی بده و حال بقیه رو خوب کنه 😍😍
شماهااز تفریح های خودتون بگین منم انگیزه بگیرم دوست دارام اما پایه نیستن  تصمیم دارم خودم تنه ...

من تنهایی سفر میرم ..

کتاب پیخونم ..

نقاشی میکنم 

عاشق اسکرینم ...😍😍هرجا بود منو تگ کنین ..با تشکر 😂😂😂😂😂
2740
من تنهایی سفر میرم .. کتاب پیخونم .. نقاشی میکنم 

البته همسرم اجازه نمیده تنهایی جایی برم اما راضیش میکنم 

بعضی روزها حالم خیلی خوبه 

اما بعضی وقتها احساس پوچی میکنم 

تو خونه نقاشی میکشم 

سفالگری میکنم با دست 

کتاب زیاد میخونم 

اما دلم میخاد در روز کی دوساعت بیرون از خونه باشم 

حالم و بهتر میکنه احساس میکنم 

جواب نمیده خاهر .بگو میخام عکس بزارم .تا صفه ی سی هم هی بگو هستید ؟ نیستید؟ بزارم ؟ بچه شیر میدم! شو ...

عاشقت شدم ک لنتی😂💙✋

گاهیقوی ترین آدم ها هنگام صبح همان هایی هستند که تمام شب را گریه کرده اند!
عاشقت شدم ک لنتی😂💙✋

منم ندید عاشقتم 😀😀😀

چند ماهی هست یه کار توخونه شروع کردم.برای پیشرفتم لطفا دعا کنید♥️♥♥️اگه دوس داری تو هم مثل من تو خونت شاغل بشی بهم درخاست بده❤از کجا میدونی؟ شاید این همون راهیه که همیشه از خدا میخاستی  و میگفتی خدایاا راهی جلوی پام بزار تا زندگیمو متحول کنم...(نتورکر.نماینده برند لدورا)
چطوری اخه.بایدخودت یه موضوع جنجالی بگی.مثلا بنویس مادرشوهرمو کشتم

امان از تجربه 😂😂😂😂

سلام 😂😂😂نمیدونم چی بنویسم 😂😂اسمم آش دوغه 😂😂پروفایلم دوتا قابلمه هست دلت خواست بگو 😂😋نگید چرا زرد بعضی جاها زرد درست میکنن 😂دیدار یار عاشق دانی چه ذوق دارد مانند ابری که دربیابان برتشنه ای ببارد 😂نمیدونم چرا یه دفعه این شعر اومد تو ذهنم 😂من مدافع مادرشوهر وخواهرشوهرم 😂😂فرارررررررر💃💃💃💃💃💃الکی گفتم 😂😂😂😋آخه اینجا همه طرفدار عروسن 😂ولی من طرفدار حقم .دوستدار شما آش دوغ 😂💖💔راستی عکس پروفایلم از خودم نیست از اینترنت گرفتم 😂اگ شاد شدی یه صلوات بفرس😛😛😛کجا بفرستو وبرو 🤣