2733
2739
عنوان

کیست سینه

| مشاهده متن کامل بحث + 161 بازدید | 18 پست
عزیزم من کیست دارم حدود یکساله رفع نمیشه بیشتر شده و بزرگتر چکارکنم اخه ؟ میترسم .

کیست با دارو حل میشه.کیست محتواش مایع هست فکنم و با دارو حل میشه.مگر اینکه خییلی بزرگ باشه.

توده ها جنسشون چربی هستند.اگر در طول مراقبت های سالانه کوچک نشده باشه و به ۳سانت برسه باید با جراحی دراورد.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم من کیست دارم حدود یکساله رفع نمیشه بیشتر شده و بزرگتر چکارکنم اخه ؟ میترسم .

بعدم اینکه کیست با دارو رفع میشه.و نهااااایتش اینه که یه جراحی ساده میکنی درمیاری.همین. دیگه ترسش چیه.هرچی بترسی سایزش بزرگتر میشه. پس فقط به امروزت فکن و فردا را توکل کن به خدا.

ضمنا علاوه بر دکتر و دارو ، به طب سنتی هم متوسل شو. بعضی وقتا یه نکات خییلی کاربردی داره که شاید خیلی به کارت بیاد.

بعدم اینکه کیست با دارو رفع میشه.و نهااااایتش اینه که یه جراحی ساده میکنی درمیاری.همین. دیگه ترسش چی ...

دکتر خوب طب سنتی میشناسین بمن بگین ممنونتون مبشم بخدا دوسین خوردم بدتر شدم اندازه کیستهام ۹ ۸ ۷ میلی هستش و کلی کیست ریز دیگه 

2728