2737
2739
عنوان

خیلی درمونده شدیم 😔نمیدونم چه کار کنیم

| مشاهده متن کامل بحث + 648 بازدید | 58 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مغازه هم باید تمیز و مرتب باشه. من همین مغازه که میگم سر کوچمونه طرف کلی گل طبیعی گذاشته توی مغازه اش وقتی میزی تو کیف میکنی. 

خیلی هم خوش برخورده ازش انتقاد کنی با روی باز قبول میکنه. 

یه دفعه من به پسرش گفتم سبزی خردنتون همش تره هست سریع باباش رو صدا زد اومد نگاه کرد گفت حق با شماست و کلی زبون ریخت. آخرم گفت حتما به اونی که پاک میکنه گوشزد میکنم

خدایا شکرت😍
2731

به نظرم صبر کنید 

جنستونو جورکنید 

میوه و صیفی جات باهم

دستگاه بزارید میوه های در حال خرابی بکنید ابمیوه

پیک بزارید میوه ببرید دم خونه ها 

مثلا یک کیلو پیاز طرف می‌خواد نیاد بیرون 

خوش برخورد هم باشید

سلام دوست پرتلاشم

خدا قوت

ماشاالله ب این عزم و ارداه ک تو این زمونه خودت و شوهرت داربن

ب شوهرت انرژی بده

تراکت پخش کن

پیک رایگان بذار

میوه هایی ک دارن خراب میشن رو یا لواشک کن یا بسته بندی کن مثل تره بار قیمت کمتر بده

حجم کمی خرید کن اما زود زود برو میدون ک بارتون همیشه تازه باشه

تمیزی و نداشتن حشرات موزی خیلی مهمه

یار همسرت باش

معضی چیزا رو میشه خشک کرد اگه دیدی کسی نمیخره خشک کن خشک شده رو بفروش

با بسم الله الرحمن الرحیم کرکره رو بزنین بالا

با الحمدلله کارتون رو تموم کنین

آیه رزق و روزی رو قاب کن هدیه بده شوهرت بذاره تو مغازتون

ذکر یا جوادالائمه ادرکنی برای امور دنیایی معجزه میکنه هر روز بعد ازنملزهای یومیه 14بار بگید اگرم دائم بگی ک چ بهتر

ب همسرت نیرو بده

لباس مخصوص مغازه و دستکش براش بگیر

بعضی چیزا خیلی ظریفه ولی مشتری جمع میکنه

گوجه های له شده رو جدا کنید ، کمی قیمت رو بیارید پایین و روش بنویسید گوجه ی رُبی 

خیارهای کلفت و بزرگ رو جدا کنید ، کمی قیمت رو بیارید پایین و روش بنویسید خیارِ سالادی یا خیارِ خیارشوری

میوه های ترش که یکم پلاسیده ششدن و در شرف خراب شدن رو جدا کنید و قیمت رو بیارید پایین و روش بنویسید لواشکی 

موزهای سیاه رو جدا کنید و قیمت رو بیارید پایین و روش بنویسید موزِ شیرموزی 

و ...

همین طور میتونید برید آبمیوه فروشیا و ازشون سفارش میوه بگیرید گاهی و براشون میوه ببرید 

خودتون هم در مغازه کاغذ بچسبونید و سفارش ترشی و رُب و خیارشور بگیرید از مردم ، بعد که مشتری هاتونو پیدا کردید ، ترشی و رب و خیارشورها رو بزارید توو مغازه مردم بیان بخرن ....

گه گاه به بچه هایی که از جلو مغازتون رد میشن با پدر و مادرشون ، یک دونه میوه ی شسته و تر و تمیز بدید دستشون ، مثلا آلوچه ، هلو و ... (یک جور تبلیغه)

پایِ دوست داشتنت❤️، دخترانه ایستاده‌ام👰، درست مثلِ درختِ کاج🌲روبرویِ پاییز🍂🍁...           🚫 مخاطبِ پست ها و تاپیک های بنده ، خانوم های سایت ♀️ هستن وَلا غیر ! 🚫                                            
عزیزم چقد عجولی.شوهر من تو کار کامپیوتره.سال اول کلا هیچییی درامد نداشتیم.بعد افتاد رو روال خداروشکر

من عجول نیستم شوهرم جوشی و کم طاقته هرروز غرغر داره و حرص میخوره بادمجون دوروز تو مغازه باشه مثلا کسی زیاد نخره بقیشو برمیداره میاره تو خونه میگه اینارو دیگه بدرد نمیخوره کسی نمیبره 

محتاجم به دعا
2738
حالا بنظر شما مغازه رو نگه داریم بهتره

عزیزم ببین خیلیا از همین مغازه نون در میارن اگه شما نمیتونید روشتون اشتبااه.سعی کنید با اگه نبرن .اگه نشه واگه خراب شه دوری کنید.خدا بخواد همچیز شدنیه دلتو بده خدا و با توصیه هایی که اینجا ارائه شده قوی بکارت ادامه بده .تو موفق میشی

خدا بهترین نعمتی که بهم داد خودش بود.حس بودن با خدا خیلی زیباست
حالا بنظر شما مغازه رو نگه داریم بهتره

بله چرا ک نه

خو بادمجونا رو یا لیته کن یا سرخ کن یا کبابی کن بسته بندی کن بعد بفروش

میتونی به جای این ک بیاره خونه ی مقدار قیمت رو کمتر بده تا بلکه هم ی خیری کرده باشه ب کسی ک وسعش کمه هم جنستون فروش رفته باشه

ی نصیحت خواهرانه شرمنده ها ببخشید ولی ب همسرتون بگید هرگز هرگز هرگز وقتی غسل گردنش هست سمت مغازه نره ک خیلی تو برکت مغازه تاثیر داره

بله چرا ک نه خو بادمجونا رو یا لیته کن یا سرخ کن یا کبابی کن بسته بندی کن بعد بفروش میتونی به جای ...

چن وقته اینقدر درگیر مشکلات زندگی هستیم و حالمون خرابه اصلا رابطه ای نداریم اخرین بارش نمیدونم چن ماه قبل بوده طفلی ۱۱شباز مغازه میادجفتی اینقدر خسته ایم حال نداریم حتی شام بخوریم 😩اما قبلنا هر وقت با هم بودیم بعدش حتما حمام میکنیم حتی تا صبح نمی مونیم

محتاجم به دعا
خودت هم باید دست به کار بشی هر چی می مونه یه فکری به حالش بکنی میوه هارو خشک کن یا لواشک کن اونای ...

منم نظرم همینه .خیلیا تا میبینن داره خراب میشه یا ترشی درست میکنن یا رب درست میکنن یا خیارشور بعدم میزارن تو مغازه درشت مینویسن ترشیییی خانگیییی

صعود از گروه بنفش به زرد با سرگروه @فندوق_فسقلی گروه بامدادخمار وزن اولیه   78.900 وزنالان 73.500 وزن  هدف   56  ما میتوااانیم ....میشه واسه حاجتم صلوات بفرستید؟؟؟؟(سلامتی یه بی گناه ) .......دیکه واسه سلامتیش صلوات نفرستید....لطف کنید واسه شادی روحش یه فاتحه بخونید.....