2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ممنون ولی لطفا بگید ندر خاص یا دعای میکنید جواب میگیرید به چهچیز متوسل میشید میشه برام توضیح بدی گلم

اي پدر اسماني تو رو شكر ميگويم براي ايماني كه به ما بخشيدي تا براي جلال نام تو زندگي كنيم اي پدر جان از تو سپاسگذارم و دعا ميكنم كه نور تو هميشه در زندگي ما باشد اي خداوند دعا ميكنم براي كساني كه ملكوت تو رو نشناخته اند و از تو ميخواهم كه عيسي مسيح رو وسيله نجات انها قرار زىدهي. خداوندم براي خواهرم دعا ميكنم كه بهش ياد بدي اراده تو رو درك كنه و طبق اراده تو رفتار كنه خداوندم دعا ميكنم براي خواهرم كه نيازمند حضور توست او را ب ححضورت مياورم تا دست شفاگرت رو بر سر اين عزيز بكشي و محبت خودت رو نشونش بدي تو مرحم تمام درد ها و اميد تمام نا اميد ها هستي خداوندم،

كمك كن كه غير از به هيچ چيزي احتياج نداشته باشد و دستش را پيش هيچكسي جز تو دراز نكند،

دعامو با شكر و سپاس به حضورت مياورم در نام پدر پسر روح القدس آمين🙏🏻

2740
اي پدر اسماني تو رو شكر ميگويم براي ايماني كه به ما بخشيدي تا براي جلال نام تو زندگي كنيم اي پدر جان ...

قربونت برم درسته ازیه دین وآیین نیستیم ولی هردومون ادمیم وقلبهامون میتونه با محبت به هم نزدیک بشه من برای عاقبت به خیریت برای حضور همیشگی خدا درزندگیت وارامشت که چیزمهمی هست دعا میکنم توهم دعا کن خلاص شم از دردی که ارامش رو ازم گرفته ....

اي پدر اسماني تو رو شكر ميگويم براي ايماني كه به ما بخشيدي تا براي جلال نام تو زندگي كنيم اي پدر جان ...

سلام خوبی گلم حالت چه طوره زندگیت روبه راهه الحمدالله منهمونی ام که برام دعا کردی دلم میخواست بیام بهت بگم دعات مستجاب شد ولی نشد من حالم خوب نیست دارم افسرده میشم .....