2733
2739
عنوان

کسی تاحالا اینجوری شده؟یابوده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 215 بازدید | 28 پست
کسی نیس😣😔خیلی نگرانم

عزیزم اینا نشونه عفونته حتما برو دکتر تا وخیم نشده..

از خدا میخام هرکی که داره امضای منو میخونه  انشاالله هرحاجاتی داره برآورده شه ..واسه برآورده شدن حاجات منم یه صلوات بفرستین. ممنون   🙏خدایا اول کار شوهرمو درست کن بعدش بهمون ی خونه نقلی بده  بعدشم بچه های سالمو صالح بهمون بده..قول میدم بنده خوبی برات باشم😢واسم دعا کنید بچه ها
عزیزم اینا نشونه عفونته حتما برو دکتر تا وخیم نشده..

چشم خودمم فردامیخوام برم ولی ازبس ک نگرانم نمیتونم بخوابم وتافرداصبرکنم

بابت اینی که هستم خداروشکرمیکنم خدایاشکرت ازخدامیخام دل هممونو شادکنه وبه زندگیامون ارامش بده اصلا ازش میخام جوری توخوشبختی غرقمون کنه که حال کنیم😁😜

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نمیدونم

برو دکتر دیگه گلم اینطوری که نمیشه ولی بوی بد و دل دردو اینا علائم عفونته،کمر دردم داری؟؟؟لکه بینی هم شاید شاید دهانه رحمت زخم باشه زیر دلت رو فشار میدی درد میاد؟

جوشای بدنت شاید بخاطره کبد چرب باشه 

2731
برو دکتر دیگه گلم اینطوری که نمیشه ولی بودی بدو دل دردو اینا علائم عفونته،کمر دردم داری؟؟؟لکه بینی ه ...

ن زیردلم دردنمیاد اخه😩

بابت اینی که هستم خداروشکرمیکنم خدایاشکرت ازخدامیخام دل هممونو شادکنه وبه زندگیامون ارامش بده اصلا ازش میخام جوری توخوشبختی غرقمون کنه که حال کنیم😁😜
2740
چشم خودمم فردامیخوام برم ولی ازبس ک نگرانم نمیتونم بخوابم وتافرداصبرکنم

نه خیالت راحت چیزی نیس هر خانومی این مشکل براش پیش میاد واسه خودمم چندبار پیش اومده..ممکنه تنبلی تخمدان باشه البته از اعصابو استرسم هست .من از وقتی ک یادم میاد پریودی نامنظمی داشتم حتی دکترم رفتم هم سونو رفتم هم آزمایش هورمون دادم ولی گفتن مشکلی نداری بیشتر بخاطر استرسو فکروخیاله

از خدا میخام هرکی که داره امضای منو میخونه  انشاالله هرحاجاتی داره برآورده شه ..واسه برآورده شدن حاجات منم یه صلوات بفرستین. ممنون   🙏خدایا اول کار شوهرمو درست کن بعدش بهمون ی خونه نقلی بده  بعدشم بچه های سالمو صالح بهمون بده..قول میدم بنده خوبی برات باشم😢واسم دعا کنید بچه ها

هووووف چ شانس گندی دارم من

نه خیالت راحت چیزی نیس هر خانومی این مشکل براش پیش میاد واسه خودمم چندبار پیش اومده..ممکنه تنبلی تخم ...

امیدوارم ک اینجوری باشه ومنم مشکلم زیاد مهم نباشه

امیدوارم ک اینجوری باشه ومنم مشکلم زیاد مهم نباشه

انشاالله احتمالا ی سونو واست مینویسه اگه مشکلی نباشه میگه آزمایش هورمونم بده شاید از هورمونات باشه اگه اونم مشکلی نداشته باشه بهت قرصو پماد میده ی آمپولی هم هست میزنه تا پریود شی...ولی از استرسه همین الان ک استرس داری بدترش میکنه پس بیخیال باشو بگیر راحت بخاب درواز جونت فقط مردنه ک چاره نداره پس فکرو خیال نکن خوب میشی

انشاالله احتمالا ی سونو واست مینویسه اگه مشکلی نباشه میگه آزمایش هورمونم بده شاید از هورمونات باشه ا ...

ممنون ازحرفای خوبت

ممنون ازحرفای خوبت

فدای تو بخاب راحت این چیزا ک استرس نداره بابا خدا بزرگه