2726
عنوان

کسی تاحالا اینجوری شده؟یابوده؟

215 بازدید | 28 پست

لکه بینی بابوی بد .عقب انداخت پریود.زدن جوش پشت سرشانه خیلی زیاد.هرازگاهی دل دردخفیف.سرگیجه هم دارم خیلی کم با بی بی چکی منفی که البته یه هفته پیش قبل لک بینی زده بودم 

چی میتونه باشه؟کسی تاحالا اینجوری بوده؟

بابت اینی که هستم خداروشکرمیکنم خدایاشکرت ازخدامیخام دل هممونو شادکنه وبه زندگیامون ارامش بده اصلا ازش میخام جوری توخوشبختی غرقمون کنه که حال کنیم😁😜

کسی نیس😣😔خیلی نگرانم

بابت اینی که هستم خداروشکرمیکنم خدایاشکرت ازخدامیخام دل هممونو شادکنه وبه زندگیامون ارامش بده اصلا ازش میخام جوری توخوشبختی غرقمون کنه که حال کنیم😁😜

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تنبلی تخمدان نداری¿

🇵🇸«وعده ی صادق»🇮🇷     و قسم به صبح ،هنگامی که جهان را روشن سازد🌔✨.   مقاومت کن غزه#🇵🇸❤️ #Gaza                              با آل علی هرکه درافتاد ورافتاد 
2728
کسی نیس😣😔خیلی نگرانم

تقریبا اکثرشو دارم ولی مجردم😕

❤وَ تُ پناهی در هر پیشامد بد...✨❤                          ❤ ٱللَّٰهُمَّ صَلِّ عَلَىٰ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ  ❤                                  ❤ میشه برا موفقیتم دعا کنید❤
من همرو دارم به جز اخری چون مجردم ودلیلشو نمیدونم☹

میتو:/

❤وَ تُ پناهی در هر پیشامد بد...✨❤                          ❤ ٱللَّٰهُمَّ صَلِّ عَلَىٰ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ  ❤                                  ❤ میشه برا موفقیتم دعا کنید❤

عفونت زیاد رحمی

من رویایی دارم... رویایی از جنس آزادی✌️ آزادی یعنی پول ایرانم ارزش داشته باشه... آزادی یعنی شبا با خیال راحت خوابمون ببره بدون این که غصه بخوریم صبح قرار چی گرون بشه.... آزادی یعنی داروهایی که برای هموطنام حکم زندگی داره هرلحظه و هرجا بدون دغدغه مالی پیدا بشه.... اگه منظورم از آزادی، حجاب بود ک حجابمن به بابام و شوهرمم مربوط نیست بقیه که جای خودشون😊✌️❤️
تنبلی تخمدان نداری¿

نمیدونم

عفونت زیاد رحمی

یاخدا😣😩😩

نمیدونم

یِ سونو بدع 

آزمایش ادرارم بدع

🇵🇸«وعده ی صادق»🇮🇷     و قسم به صبح ،هنگامی که جهان را روشن سازد🌔✨.   مقاومت کن غزه#🇵🇸❤️ #Gaza                              با آل علی هرکه درافتاد ورافتاد 
تقریبا اکثرشو دارم ولی مجردم😕

خخخخ پس لازم شد بریم دکتر

یاخدا😣😩😩

اویشن دم کن بخور... برگای دم شده رو هم مصرف کن 

من رویایی دارم... رویایی از جنس آزادی✌️ آزادی یعنی پول ایرانم ارزش داشته باشه... آزادی یعنی شبا با خیال راحت خوابمون ببره بدون این که غصه بخوریم صبح قرار چی گرون بشه.... آزادی یعنی داروهایی که برای هموطنام حکم زندگی داره هرلحظه و هرجا بدون دغدغه مالی پیدا بشه.... اگه منظورم از آزادی، حجاب بود ک حجابمن به بابام و شوهرمم مربوط نیست بقیه که جای خودشون😊✌️❤️
یِ سونو بدع  آزمایش ادرارم بدع

برم پیش متخصص زنان ایناروبنویسه یا درمانگاه؟

2706