2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ماشالله خیلی خوبه فقط شیرخشک میخوره؟ قبمت این شیرخشک چنده

تا سه ماهگیش شیر خودمم می‌خورد ولی بیشتر شیر خشک می‌خورد.... از سه ماهگیش دیگه کامل شیر خشکی شد.... قیمتشو نمیدونم چون دیگه پسرم نزدیک دو سالشه این شیرخشک رو بهش ندادم... ولی خب میتونی تو اینترنت سرچ کنی داروخانه های آنلاین قیمتشو میزنن

2738

شنیدم ..ولی همه چی الان تراریختس چی طبیعیه ...من نان میدم ولی کمکی شیر خودمم میدم شیر گاو هم میدم..بچم یکسالشه..از وزندهی نان راضی ام

فقط 26 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شنیدم ..ولی همه چی الان تراریختس چی طبیعیه ...من نان میدم ولی کمکی شیر خودمم میدم شیر گاو هم میدم..ب ...

سلام دخترم٤ ماهشه وزنش كمه گفتن كمكي بهش شيرخشك بدم نان١ رو پيشنهاد دادن به نظرتون خوبه بدم هم واس وزنگيري هم استخون بنديش؟؟

خدايا مراقب عزيزانم باش به خودت سپردمشون 🙏🙏
سلام دخترم٤ ماهشه وزنش كمه گفتن كمكي بهش شيرخشك بدم نان١ رو پيشنهاد دادن به نظرتون خوبه بدم هم واس و ...

اره خوبه وزندهی خوبی داره تو فرنی و حریره هم براش شیر خشک بریز

فقط 26 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من خریدم هم نان هم ببلاک  چقد هم بوی بد دارن خداروشکر دخترمم نمیخوره نمیدونم چیکار کنم.موند ...

بچتون چند وقتشونه

خدای بزرگم با تمام قلبم منتظر معجزه های دیگه ات هستم چون الانا دیگه وقتشه دست بکار بشی میدونی که روشون حساب کردم🤗🤗🤗پی نوشت :بزرگترین معجزات خداوند برای من دو تا دختر گل و سلامتی و آرامشه
شبرش از گاوه گاوی که محصولات تراریخته میخوره

نگران اون شق قضیه نباش خب شیری که ما خودمون هم میخوریم پس باید تراریخته باشه با این حساب دیگه چه فرقی میکته از شیر مادر بیاد یا از شیرخشک ولیکن نگرانی راجع به شیرخشکها بخاطر مخلوط روغن های گیاهیه کت فرآوریشون بکار میره اونها میتونه تراریخته باشه مثل روغنهایی که ما مصرف میکنیم بازم فرقی نمیکنه چه شیر مادر باشه چه شیرخشک 

اما حداقل میتونین مطمئن باشین شیرخشک سم توکسین نداره سمی که توی شیر مادرا پیدا میشه بولسطه مصرف میوه ها و لبنیات و ....

من طرفدار شیرخشک اصلا نیستم اما بعد از کلی حساسیت و مرس و جو به این نتیجه رسیدم که همشون سروته یه کرباسن احتمالا بخاطر بدنام کردن نستله این حرفو براش درست کردن

دیگه الله و اعلم

خدای بزرگم با تمام قلبم منتظر معجزه های دیگه ات هستم چون الانا دیگه وقتشه دست بکار بشی میدونی که روشون حساب کردم🤗🤗🤗پی نوشت :بزرگترین معجزات خداوند برای من دو تا دختر گل و سلامتی و آرامشه