2737
2739
خود خوزستانیم ولی  مرکز ینی اهواز نه نیستیم  تقریبا صد هزار نفر

خوب حق داری واقعا جمعیت اونجا خیلی کم.میگم پدرتون چند سال وکالت میکنن.و از شغل وکالت چه چیزای بدست اوردن مثلا خونه ماشین خارجی ...

خود خوزستانیم ولی  مرکز ینی اهواز نه نیستیم  تقریبا صد هزار نفر

ببخشید من متوجه نشدم میگید خوزستان هستید ولی مرکز یعنی اهواز نیستید خوب خوزستان مگه همون اهواز نیست میگن استان خوزستان.نکنه منظور شما خرمشهره و شما توی خرمشهر هستین؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببخشید من متوجه نشدم میگید خوزستان هستید ولی مرکز یعنی اهواز نیستید خوب خوزستان مگه همون اهواز نیست ...

میگن استان خوزستان مرکز استان خوزستان اهپاز و خوزستان خیلی شهر داره شهرستان خرمشهر شهرستان آبادان شهرستان ایده شهر ستان دزفول شهرستان شوش دانیال شهرستان اندیمشک شهرستان و .......

سرمن یه سمساری قدیمی وشلوغ پلوغه که توش همیشه جنگه.بین امیدوناامیدی.بین خنده و گریه.بین رسیدن و نرسیدن.بین ولش کن و تو می تونی.توی سرمن همیشه هزارتا زن کولی دارن کل میکشن همیشه دونفردارن سر قیمت ی قاب عکس قدیمی چونه میزنن،همیشه یه بااحتیاط برانید داره قدم میزنه.دلم یه موزه ی قدیمیه.ی موزه ای که فقط یه نفررو برای دیدن داره.توی دل من نگاه توریخته رو درودیوار.توی دل من هواپره ازکشش افقی لبای تو.پر از بزن بریما.توی دل من همیشه هزارتا نظامی دارن یک صدا میخونن پایان شب سیه سپید است ...شاید برای همینه که من هیچوقت دختر عاقلی نبودم!به هر حال صبح میشه این شب 
خوب حق داری واقعا جمعیت اونجا خیلی کم.میگم پدرتون چند سال وکالت میکنن.و از شغل وکالت چه چیزای بدست ا ...

فک کنم ۲۰سال  بله بدست آوردن   پ بنظرت کسی ک کار میکنه چیزی بدیت نمیاره 🤦🏻‍♀️

سرمن یه سمساری قدیمی وشلوغ پلوغه که توش همیشه جنگه.بین امیدوناامیدی.بین خنده و گریه.بین رسیدن و نرسیدن.بین ولش کن و تو می تونی.توی سرمن همیشه هزارتا زن کولی دارن کل میکشن همیشه دونفردارن سر قیمت ی قاب عکس قدیمی چونه میزنن،همیشه یه بااحتیاط برانید داره قدم میزنه.دلم یه موزه ی قدیمیه.ی موزه ای که فقط یه نفررو برای دیدن داره.توی دل من نگاه توریخته رو درودیوار.توی دل من هواپره ازکشش افقی لبای تو.پر از بزن بریما.توی دل من همیشه هزارتا نظامی دارن یک صدا میخونن پایان شب سیه سپید است ...شاید برای همینه که من هیچوقت دختر عاقلی نبودم!به هر حال صبح میشه این شب 
2728
میگن استان خوزستان مرکز استان خوزستان اهپاز و خوزستان خیلی شهر داره شهرستان خرمشهر شهرستان آبادان شه ...

بله گلم میدونم .نگفتین پدرتون چند ساله وکالت میکنن؟و اینکه از درامد این شغل چه چیزای بدست اوردن مثلا خونه یا ماشین خارجی...

فک کنم ۲۰سال  بله بدست آوردن   پ بنظرت کسی ک کار میکنه چیزی بدیت نمیاره 🤦🏻‍♀️

نه نگفتم که چیزی بدست نیاورده منظورم این شغل براش بهترینا ها رو فراهم کرده یا معمولی ترین ها منظورم این بود

2740
افرین همین وسواس پدر ادمو در میاره بخدا توذهنم هزار تا سوال و اما و اگر وجود داره.میترسم منم اینده ا ...

من با خودم میگم حتما به نفعمه که افتاده به دلم

به نظرم بخون حتما ضرر که نداره 

من با این نیت میخوام وارد این کارشم که ب مردم کمک کنم البته پیشرفت ورشد خودم هم هست واقعا اینطور فک میکنم ان شالله موفق باشی.

عجب حلوای قندم من😁                                   عجب ماه بلندم من😁
شما داری میخونی یا نه در کدوم مرحله ی

من رشتم چیز دیگه ای هست ان شالله از مهر میخوام حقوق بخونم اول راهم هنو

عجب حلوای قندم من😁                                   عجب ماه بلندم من😁