2733
2739
عنوان

دخترا بنظرتون دوستم...

| مشاهده متن کامل بحث + 220 بازدید | 20 پست
فاز شماهایی که میایین تو تاپیکا خوشمزه بازی درمیارین و نمیفهمم اگه خودم بودم چرا باید بگم دوستم بوده ...

لایک فازشون اینه ک هیچی تو سلیقشون نیست نچرال بیوتین جذابای لنتی و اینکه تو تاپیکت قید کن من صرفا دارم دردو دل میکنم فرقی نداره بهرحال تو مقصری بازم از فازشون بگم یا بسه

اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم           

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

😂😂😂👍👍👍

نی نی ساست ی زمانی نی نی سایت بوده ک سرچ میکردی ضدافتاب دل و روده ی شرکت سازتدشو برات میریختن بیرون من تامیک گذاشتم پلی کیستیکم کیا مث منن و پریودشون نامنظم  یه نفر جواب داد  حالا بگی خیانت با اسکرین  ناخواگاه هنوز لکسم نزاشتی تاپیکت ده صفحه میره جلو

اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم           
2731
چقد مسخره ای اخه بیجنبه توام برو بزا 😂

عزیزم فکر کنم همه فهمیدیم شما خیلی باهوشین چمو گرفتین😂😂...الان من یا دوستم واسه کاربرای عزیز چه فرقی میکنه😶😶😶شماها کلا عادت کردین تو هرتاپیکی اصل موضوع رو ول میکنین یه موضوع پیدا میکنین میچسبین به اون بحث بیجنبگی نیست نمیدونم کجای این قضیه انقد عجیبه مگه با دوست صمیمیت درمورد این جور مسائل مشورت نمیکنین!!!خوب دوستم از من پرسید منم از شما چه ربطی به زیرک بودن و...غیره داره😑😑😑😑😑

نی نی ساست ی زمانی نی نی سایت بوده ک سرچ میکردی ضدافتاب دل و روده ی شرکت سازتدشو برات میریختن بیرون ...

دقیقا همینه یا میان واسه مسخره کردن یا مچ گیری و کارآگاه بازی....یکی سوال جدی ومهمی داشته باشه به جای راهنمایی یا سرزنش میکنن طرف و یا نصیحتش میکنن یا مسخره ولی تاپیکای بیخود و الکی که اتفاقا اونا بیشترشون سرکاریه انقد بازدید داره که آدم واقعا می مونه اینجا نی نی سایته یا....