2703
2553
عنوان

دخترا بنظرتون دوستم...

220 بازدید | 20 پست

دوستم روز ۱۴سیکلش اقدام داشته فردا وقت پریودیشه...علایم بارداری مثل سینه درد و کمردرد داره ولی دوبار بی بی چک گذاشت هر کدوم اولش منفی  بود ولی ننداخته بود بعد چند ساعت رفت بندازه دید مثبت شده فکر میکرد بارداره تا اینکه امروز  بی بی چک گذاشت دید باز منفیه...بنظرتون مثبت کاذب بوده 🤔🤔🤔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

ولی دوستت خودتی 😂🤦‍♀️

😂😂

درخواست دوستی قبول نمیکنم. اگه با نظرم مخالفی ریپ نزن؛ من نظر شخصی خودمو توی تاپیک استارتر میگم برامم مهم نیست که نظر مخالف نظر من چیه ؛ وقت و حوصله ی جر و بحث هم ندارم.
2720
ولی دوستت خودتی 😂🤦‍♀️

اره اصن معلوم نبود  

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من                                 وین حرف معما نه تو خوانی و نه من                       هست از پس پرده گفتگوی من و تو                            چون پرده برافتد ، نه تو مانی و نه من                            📖 #ترانه_های_خیام                                              ✍🏻#صادق_هدایت
2714
اره اصن معلوم نبود    

فاز شماهایی که میایین تو تاپیکا خوشمزه بازی درمیارین و نمیفهمم اگه خودم بودم چرا باید بگم دوستم بوده مگه کار بدی کرده 😩😩😩😳😳😳

فاز شماهایی که میایین تو تاپیکا خوشمزه بازی درمیارین و نمیفهمم اگه خودم بودم چرا باید بگم دوستم بوده ...

من خوشمزه بازی در نیاوردم جواب یه کاربرو دادم

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من                                 وین حرف معما نه تو خوانی و نه من                       هست از پس پرده گفتگوی من و تو                            چون پرده برافتد ، نه تو مانی و نه من                            📖 #ترانه_های_خیام                                              ✍🏻#صادق_هدایت
2706