2733
2739
ای بابا شاید از چیزی  ناراحته تو نمی دونی

ازچی طلاهامو شوهرم فروخت ماشین بخریم مامانشازش گرف وبازاین من بودم که طرفشون رفتم بخداهمه بهش میگن عروست خیلی بامحبته 

نفسم قلبم دنیام :پسرم مهدیارم❤❤❤❤❤❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مرسی خیلی جالب بود 🤣🤣🤣 باشه دیگه نمی خورمشون😂😂😂

دستت درد نکنه😁🌿🌲🌳🍀🌷

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧
ازچی طلاهامو شوهرم فروخت ماشین بخریم مامانشازش گرف وبازاین من بودم که طرفشون رفتم بخداهمه بهش میگن ع ...

پس دیگه شاید یکم خورده شیشه داره عزیزم همیشه آدمای خوب و بد وجود دارن ان شا الله زندگیت شیرین باشه غصه چیزیو نخوری

2728
پس دیگه شاید یکم خورده شیشه داره عزیزم همیشه آدمای خوب و بد وجود دارن ان شا الله زندگیت شیرین باشه غ ...

نه عزیزم شوهرم که خودش شاهده همش ب مامانش میگه چرا این دختر انقداذیت میکنی زندگی منم ب هم میزنی اونم میخنده میگه مگه زندگی دارین شما

نفسم قلبم دنیام :پسرم مهدیارم❤❤❤❤❤❤