2733
2734
عنوان

راهنمایی راجب خواستگار

| مشاهده متن کامل بحث + 477 بازدید | 44 پست
اگه واقعا به نظرت ادم خوبیه و قابل گذشته جوابشون و نده و بگو کنسله تا ببینی عکس العملش چیه و سعی میک ...

اره باید کنسل کنم حتما ، اما خب مامان زنگ بزنه به مامانش  چی بگه؟ چون منتظر تماسن 

وا چ ربطی داره نتیجه تحقیق الان مثلا خیلی با خود دختره خوانایی داشته؟ کلی پشت سر استارتر بد حرف زدن ...

اخه عجیبه میگه همه همین حرفو زدن راجبت

بعد جالب تر اینکه من چون تو هیچ مهمونی و مراسمی شرکت نمیکنم و یه شهر دیگه دانشجو هستم مامانم منو به دوستاش و آشناهاش باید معرفی کنه ، چون منو نمیشناسن 

رفت و آمدی هم که ما نداریم 

پس این حرفا از کجا اومده؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره اینکارو میکنن من خودم‌ چیزای بدی راجب خونوادش از یکی اقوامش شنیدم ، اما به روش نیاوردم و نگفتم ...

واسه همینه من به تحقیق معتقد نیستم 

بجای اون بهتره که قبل عقد دو طرف برن مشاوره ازدواج یا یه مدت کوتاه با اجازه خونواده ها با هم تو رفت و امد باشن 

نه اینکه به حرف در و همسایه دختر شوهر بدن 

سر ازدواج عموی من این قضیه پیش اومد خونواده دختره رفته بودن تحقیق جالبه همشم از کسایی پرسیده بودن که رفیق عموم بوده همشون خوبیشو گفته بودن درحالی که عموی من اصلا ادم خوبی نیست و اهل زن و زندگی نیس 

خر کیف شده بود اومده بود با ذوق و شوق به بابام تعریف میکرد که رفتن منو از فلانی پرسیدن  

اینستام:                           مطالب آموزشی زیادی اونجا پست کردم میتونید استفاده کنید    من یه قانون جذبی ام.  زندگیم تو مشتمه   قانون زندگی، قانون باورهاست. بزرگان زاده نمیشوند ساخته میشوند💎                               کیمیا برای من به معنای الماسه💎کیمیا یعنی نایاب... یعنی چیزی که دست یافتنی نیست و سخت بدست میاد...باید براش تلاش کرد... خب چیزی هم که سخت بدست بیاد و کمیاب باشه؛ قطعا گرانبهاست!   پس خودمو همیشه تشبیه به یک الماس کردم و تمامه سعی ام اینه که الماس درون وجودمو بیشتر و بیشتر کشف کنم...  این گوهر رو خدا تو وجود همه ما کاشته... پس قدر گوهر زندگیتو بدون دوسته من...
2728
اخه عجیبه میگه همه همین حرفو زدن راجبت بعد جالب تر اینکه من چون تو هیچ مهمونی و مراسمی شرکت نمیکنم ...

ببین شایدم بهونه دارن میارن باز خوبه که داری عاقلانه تصمیم میگیری نه عاطفی

ولی خب ادم ممکنه دشمنای زیادی داشته باشه که تو روی ادم خودشونو خوب نشون میدن اما از پشت خنجر میزنن

اینستام:                           مطالب آموزشی زیادی اونجا پست کردم میتونید استفاده کنید    من یه قانون جذبی ام.  زندگیم تو مشتمه   قانون زندگی، قانون باورهاست. بزرگان زاده نمیشوند ساخته میشوند💎                               کیمیا برای من به معنای الماسه💎کیمیا یعنی نایاب... یعنی چیزی که دست یافتنی نیست و سخت بدست میاد...باید براش تلاش کرد... خب چیزی هم که سخت بدست بیاد و کمیاب باشه؛ قطعا گرانبهاست!   پس خودمو همیشه تشبیه به یک الماس کردم و تمامه سعی ام اینه که الماس درون وجودمو بیشتر و بیشتر کشف کنم...  این گوهر رو خدا تو وجود همه ما کاشته... پس قدر گوهر زندگیتو بدون دوسته من...
از کجا معلوم ک خانواده پسره از خودشون درنیاوردن!!!!

اره احتمال اینم هست ولی اون پستی که بالا نوشتم رو بخون

راجب ازدواج عموی خودم

واسه همینه من به تحقیق معتقد نیستم  بجای اون بهتره که قبل عقد دو طرف برن مشاوره ازدواج یا یه م ...

خب عزیزم ی مورد تحقیق اشتبله کردن دلیل بر این نیس ک کلا تحقیق کردن خوب نیس ،ادم باید از همه جور ادم تحقیق کنه ن فقط دوستای طرف

خب عزیزم ی مورد تحقیق اشتبله کردن دلیل بر این نیس ک کلا تحقیق کردن خوب نیس ،ادم باید از همه جور ادم ...

اونا که نمیدونستن دوستاش هستن

2738
پسره پشیمون شده.  پرو هم هست  ولش کنا  خودتو بدبخت نکن    ب  مادرت بگ ...

یه متن بگو مودبانه و خوب که بگم مامان زنگ بزنه بگه 

چون به هرحال اگ اینجوری بگه هم اونا میگن علت چیه ؟

واسه همینه من به تحقیق معتقد نیستم  بجای اون بهتره که قبل عقد دو طرف برن مشاوره ازدواج یا یه م ...

بابا ما اصلا از طرف خونوادش باهم آشنا شدیم بخدا 

۱ ساله رفت و امد میکنیم و داریم آشنا میشیم باهم

اخه تو مهمونی زنونه اصلا حرفی زده نمیشه که فقط واسه اشنایی هستش  بعد مهمونی زنونه به فاصله ۲/۳ ...

آها اگه حرف نمیزنین و در واقع یک مرحله به سمت جدی تر شدن قضیه است، خیلی جدی زنگ بزن بگو ترجیح میدم اول این مسائل حل بشه بعدش در مورد جدی تر شدن قضیه صحبت بشه. خودت زنگ بزن به خودش و مامانت هم به مامانش. خجالت نداره اصلا 

آها اگه حرف نمیزنین و در واقع یک مرحله به سمت جدی تر شدن قضیه است، خیلی جدی زنگ بزن بگو ترجیح میدم ا ...

بعد اون حرفا تو پیامش گفته که مامان من راضی هست و فقط داشت حرف بقیه رو انتقال میداد منم طرف تورو گرفتم گفتم اینطوری نیست و این حرفااا ... منم جوابش و ندادم 

حالا بعد ۲ ساعت پیام داده من دوستت دارم در جریان باش 😑

بعد اون حرفا تو پیامش گفته که مامان من راضی هست و فقط داشت حرف بقیه رو انتقال میداد منم طرف تورو گرف ...

چی شد عزیزم؟بیا خبر بده هر اتفاقی افتاد

فکر بستنی تو فریزر نمیزاره بخوابممم.....طفلی هم تنهاست هم سردشه😪😪😌
یه متن بگو مودبانه و خوب که بگم مامان زنگ بزنه بگه  چون به هرحال اگ اینجوری بگه هم اونا میگن ع ...

دختذمون  با اقاپسر صحبت کردند   یک سری حرفا و رفتارها دیدند   نظرشون  برگشته  

برای ازدواج موفق و عاقبت بخیری  همه جوونا دعا کنیم. این انرژی مثبت  برمیگرده تو زندگیت شک نکن🌸
2706