2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب مثلا شما هفته ای یه بار دیلیت اکانت میکردی؟ 

زمان خاصی نداشتم ک. هروقت پی ام میداد میگفتم تو هیزی و بحثمون میشد.البته بگم همیشه من بودم میزدم تو برجکش اون فقط بلاک میکردم.2ساعت بعد آزادم میکرد من دیلیت میزدم.همون تو هفته ای یکی دوبار بزن

زندگی یه دروغ خیلی بزرگه باورش نکنیم....
2728
زمان خاصی نداشتم ک. هروقت پی ام میداد میگفتم تو هیزی و بحثمون میشد.البته بگم همیشه من بودم میزدم تو ...

منم یه نفر بود لج کرده بود باهام 

هی می گفتم شمارمو پاک کن اون پاک نمیکرد (دختر بودا) 

چون شوهرم گفته بود باهاش باید قطع رابطه کنی 

بعد یه اکانت مجازی خریدم 

تل گرام نصب کردم 

اونجا تغییر شماره دادم دیگه شمارمو سیو نداره خداروشکر 

البته ۳ بارم دیلیت اکانت کردما ولی هنوز از طرف اون بلاک بودم 

هنوزم بلاکم 

ولی من امتحان کردم اگه کسی دیلیت اکانت کنه از بلاک در میاد 

2738
منم یه نفر بود لج کرده بود باهام  هی می گفتم شمارمو پاک کن اون پاک نمیکرد (دختر بودا)  چ ...

اره حذف بزنی از بلاکی درمیای ولی از ریپورتی ن....

خلاصه منم نمیفهمم فاز اینجور آدما چیه.من دیدم از اون بخاری در نمیاد خودم ردپامو پاک کردم. توام همین کارو بکن راحت میشی کلا

اره حذف بزنی از بلاکی درمیای ولی از ریپورتی ن.... خلاصه منم نمیفهمم فاز اینجور آدما چیه.من دیدم از ...

من ۳ بار دیلیت زدم 

ولی پاک نشد براش 

مجبور شدم تغییر شماره بدم 

که حالا خداروشکر فعلا نداره شمارمو تو تلگرامش

من ۳ بار دیلیت زدم  ولی پاک نشد براش  مجبور شدم تغییر شماره بدم  که حالا خداروشکر ...

3باز کفایت نمیکنه ک. میگم ک حداقل 8-9بار. 

بار آخر ک من حذف و نصب کردم فقط به 2-3نفر جوین شدنم رفت.بقیه هیشکی نفهمیدن من تل و نصب کردم