2737
2734
عنوان

چله بری

| مشاهده متن کامل بحث + 456 بازدید | 23 پست
من ۲۰ روز بود سقط کرده بودم عروسی برادرشوهرم بهم گفتن با جاریم همزمان وارد خونه شم که چله من رو اون ...

والله دل شكستن اثرش خيلي بيشتر از اين مزخرفاته😑غصه نخور عزيزم.احمق ها متاسفانه جهان رو تسخير كردن.ايشالله خدا چند تا بچه قد و نيم قد ميزاره تو دامنت

#نه_به_كودك_همسري #نه_به_خشونت_خانگي #نه_به_آزارجنسي #نه_به_آزارحيوانات
دوتاپسر دارم به لطف خدا😍واینکه پر اولم روبادرمان وآیوی اف البته بار پنجم باردار شدم وپسر دومم روطبی ...

ايشالا ممنون عزیزم ايشالا دوتا دسته گل خوشگلت زیر پدر مادر بزرگ بشن وخدا نگهدارتان باشه براشون

همسرم شاه قلبم دوست دارم 😍😍😍😍😍چه خوبه که کنارمی عمرم😍😍😍😍میمانم باهات تا همیشه که تو تمام زندگیمی 😘😘😘💝💝💝💝💝💝

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من

رفتم پیش دوتا اقای سید بودن یکی از شهرای اطراف اصفهان دور بود ولی رفتم سید هاشمی بودن پول هم زیاد نمیگیرن پنج تومن گرفت سرکتاب باز کرد برای بچه دارشدن گفت چله داری دعا میخوای دعا داد سی تومن برای دعا گرفت یه خانومی بود قبل من به اون گفت تو دعا لازم نداری چله نداری باید دکتر بری با دکتر ودارو میشه خواهرشوهرم هم یه ده سالی بچه دار نمیشد رفت پیشش گفنه بود دعا نمیخوای باید بری دکتر وپیگیری کرد دکتر ودرمان وخداروشکر بچه دار شد اگه اصفهان واطرافشی میتونی بری اونجا جای مجاز هم هست کارغیرقانونی وپول زور بگیرن واینا نیست پنج تومن ازت میگیره نهایت اگه چله داشتی وودعا خواستی سی تومن ازت میگیره 

خدایا هزاران مرتبه شکرت ...امام رضا (ع)حاجتم را داد ومن هم باردار شدم
ايشالا ممنون عزیزم ايشالا دوتا دسته گل خوشگلت زیر پدر مادر بزرگ بشن وخدا نگهدارتان باشه براشون

فدات بشم.ممنون،الهی آمین💕انشاالله به زودی تاپیک باردارشدنت روبزنی

🤲 اللّهُمَّ عَجِّل‌ْ لِوَلِیِّکَ الْفَرَج 🤲
2731

اینم بگم من دیدم اکثراینایی که برای بچه دار شدن میان دعا لازم ندارن میگه باید دکتر بری چرا اومدی اینجا

وگرنه که راااحت میتونستن میلیونی پول بگیرن

من رفتم پیش دوتا اقای سید بودن یکی از شهرای اطراف اصفهان دور بود ولی رفتم سید هاشمی بودن پول هم زیا ...

عزيزم تلفني هم انجام ميده؟

السلام عليك يا صاحب الزمان مهدي موعود عجل الله تعالي فرجه الشريف عليه السلام یا صاحب الزمان ادرکنی یا صاحب الزمان اغثنی آقا بیا دلم برات لک زده می ترسم روزی بیایی من نباشم این حسرت به دلم بمونه بیا آقا بیا اين عشق آتشين ز دلم پاك نمي شود مجنون به غير خانه عشقش نمي شود بر تخت يوسف كنعان نوشته اند هر يوسفي كه يوسف زهرا نمي شود دل از طلب ندارم تا كام من بر آيد يا جان رسد به جانان يا جان من در آيد آن دوست که دیدنش بیاراید چشم بی دیدنش از گریه نیاساید چشم ما را ز برای دیدنش باید چشم گر دوست نبیند به چه کار آید چشم در تأخیر ظهور نقش نداشته باشیم که اگه نقش داشته باشیم اون دنیا باید جواب منتظرا و خونای به ناحق ریخته شده در اثر تاخیر ظهور رو بدیم اون موقع چه جوابی خواهیم داشت می خوان هر جوری شده اسلام و مسلمون ها رو به فساد بکشن آهای اونایی که منتظر مولایید آقا جز ما شیعه ها کيو داره؟ شما رو به خدا بیایم حداقل ما نمک رو زخم مهدی فاطمه نریزیم یکم حواسمون رو جمع کنيم که امام زمان هر هفته کارنامه اعمال ما رو چک می کنه از دست خودم ناراحتم که اعمالم اصلا در شان یک منتظر نیست کمکم کن کاش می شد منم به دردت میخوردم...کاش منم تو رکابت بپذیری...هر چند دور....هر چند دیر... آقا منو به حرم سبزت بپذير ما باید زمینه ساز ظهور ارباب شویم یا صاحب الزمان ادرکنی یا صاحب الزمان اغثنی                    خدایا خدایا شکر واسه اینکه بالاخره مامانم کردی 
من رفتم پیش دوتا اقای سید بودن یکی از شهرای اطراف اصفهان دور بود ولی رفتم سید هاشمی بودن پول هم زیا ...

عزيزم من تقریبا یک هفته پیش رفتم پیش يع حاج آقا گفت چله داری بیا واست چله بری کنم منم دیروز رفتم کردم 

همسرم شاه قلبم دوست دارم 😍😍😍😍😍چه خوبه که کنارمی عمرم😍😍😍😍میمانم باهات تا همیشه که تو تمام زندگیمی 😘😘😘💝💝💝💝💝💝
عزيزم تلفني هم انجام ميده؟

تلفنی نوبت میده حالا اگه حرف بزنی بامنشیش نمیدونم بشه یا نه شماره اشو الان ندارم باید از مامانم بگیرم ولی فکر کنم تلفنی بگه دعا میخواد یا نه معمولا هم ادما دعا نمیخوان از ده نفر یه نفر دعا لازمش میشه اونجا که رفتم دیدم 

2740
تلفنی نوبت میده حالا اگه حرف بزنی بامنشیش نمیدونم بشه یا نه شماره اشو الان ندارم باید از مامانم بگیر ...

خدا خيرت بده به آرزوهايت برسي

اگه شماره اش رو بدي خيلي ازت ممنون ميشم 

به شما پيام دوستي ميدم 

لطفا تاييد کن برام بفرست 

ممنونم

السلام عليك يا صاحب الزمان مهدي موعود عجل الله تعالي فرجه الشريف عليه السلام یا صاحب الزمان ادرکنی یا صاحب الزمان اغثنی آقا بیا دلم برات لک زده می ترسم روزی بیایی من نباشم این حسرت به دلم بمونه بیا آقا بیا اين عشق آتشين ز دلم پاك نمي شود مجنون به غير خانه عشقش نمي شود بر تخت يوسف كنعان نوشته اند هر يوسفي كه يوسف زهرا نمي شود دل از طلب ندارم تا كام من بر آيد يا جان رسد به جانان يا جان من در آيد آن دوست که دیدنش بیاراید چشم بی دیدنش از گریه نیاساید چشم ما را ز برای دیدنش باید چشم گر دوست نبیند به چه کار آید چشم در تأخیر ظهور نقش نداشته باشیم که اگه نقش داشته باشیم اون دنیا باید جواب منتظرا و خونای به ناحق ریخته شده در اثر تاخیر ظهور رو بدیم اون موقع چه جوابی خواهیم داشت می خوان هر جوری شده اسلام و مسلمون ها رو به فساد بکشن آهای اونایی که منتظر مولایید آقا جز ما شیعه ها کيو داره؟ شما رو به خدا بیایم حداقل ما نمک رو زخم مهدی فاطمه نریزیم یکم حواسمون رو جمع کنيم که امام زمان هر هفته کارنامه اعمال ما رو چک می کنه از دست خودم ناراحتم که اعمالم اصلا در شان یک منتظر نیست کمکم کن کاش می شد منم به دردت میخوردم...کاش منم تو رکابت بپذیری...هر چند دور....هر چند دیر... آقا منو به حرم سبزت بپذير ما باید زمینه ساز ظهور ارباب شویم یا صاحب الزمان ادرکنی یا صاحب الزمان اغثنی                    خدایا خدایا شکر واسه اینکه بالاخره مامانم کردی