2703
2553
عنوان

چله بری

456 بازدید | 23 پست

کیا واسه بچه دارشدن چله بری کردن

همسرم شاه قلبم دوست دارم 😍😍😍😍😍چه خوبه که کنارمی عمرم😍😍😍😍میمانم باهات تا همیشه که تو تمام زندگیمی 😘😘😘💝💝💝💝💝💝

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
من شنیدم اما انجام  ندادم گلم انشالله ب زودی دامنت سبز بشه بحق حضرت محمد و حضرت علی

ممنون عزیزم ايشالا 

همسرم شاه قلبم دوست دارم 😍😍😍😍😍چه خوبه که کنارمی عمرم😍😍😍😍میمانم باهات تا همیشه که تو تمام زندگیمی 😘😘😘💝💝💝💝💝💝
من زیاد،6سال ناباروری داشتم وکنار درمان چله زیاد میگرفتم وتوسل

الان بچه دارین

متاسفانه من    متاسفانه از این بابت میگم که اعتقادی به این حرفها ندارم ولی شوهرم شدیدا اعت ...

عزيزم بخاطر دل شوهرت اینکارو بکن شاید گره از کارت باز شد

2714

من ۲۰ روز بود سقط کرده بودم عروسی برادرشوهرم بهم گفتن با جاریم همزمان وارد خونه شم که چله من رو اون نیفته.انقدر ناراحت شدم و غصه خوردم که نگو😢😢😢😢😢

📿 ➡️ این تسبیح منه مخصوص وقتایی که میام نی نی سایت 😐

من . همون ماهیی که چله بری کردم بارداری شیمیایی داشتم. ماه بعدش واقعا باردار شدم اما سقط شد اون ماه قرص تقویتی و اینام زیاد خورده بودییم خودمو و همسرم.

چندماه بعدش که دوباره چله بری کردم تاثیری ندیدم

خدایا ازت معجزه میخوام.من به دستان خدا خیره شدم؛ خدا معجزه کرد.                                                     خدایا بازم ازت معجزه میخوام، من به دستان خدا خیره شدم؛ خدا معجزه....... 🙏
من ۲۰ روز بود سقط کرده بودم عروسی برادرشوهرم بهم گفتن با جاریم همزمان وارد خونه شم که چله من رو اون ...

عزيزم عیب نداره بعضی از فرهنگ بوی نبردن 

من . همون ماهیی که چله بری کردم بارداری شیمیایی داشتم. ماه بعدش واقعا باردار شدم اما سقط شد اون ماه ...

ايشالا همین ماه دلت شاد میشه

اینکارو انجام دادم همین ماه. نمی دونم والا چی بگم. هرچی خدا بخواد همون میشه. ان شاءالله گره از کار ش ...

ممنون عزیزم ايشالا 

الان بچه دارین

دوتاپسر دارم به لطف خدا😍واینکه پر اولم روبادرمان وآیوی اف البته بار پنجم باردار شدم وپسر دومم روطبیعی،الهی همه منتظراخصوصا شما به زودی به حق مولا علی علیه السلام فرزندداربشید،دوست داشتی تاپیک انتظارم روبخون چقدر سختی کشیدم ونوشتم چقدر چله میگرفتم ولی هیچوقت ناامید نشدیم

🤲 اللّهُمَّ عَجِّل‌ْ لِوَلِیِّکَ الْفَرَج 🤲
2706