2733
2734
عنوان

بچم نمیخوابه اصلا

| مشاهده متن کامل بحث + 3218 بازدید | 29 پست

عزیزم اگ سرد مزاج هستی سیاه دونه تو غذات استفاده کن. سویق سنجد هم اگ بتونی گیر بیاری خیلی خوبه. خوده سنجده با هسته ش اسیاب میکنن و کمی تفت میدن. رازیانه هم خوبه. اما همه رو با احتیاط بخور. همونطور ک خودت گفتی کم خابی یکی از عوامل کم شدن شیرت هست. استرس و اضطراب و فشار عصبی هم متاسفانه تاثیر داره ک فک کنم تو طبیعتا همه رو داری. بهترین غذا برای بچه ت همون شیر خودته. حالا ک کم شده و توهم با این شرایط نمیتونی ارامش داشته باشی سعی کن از یکی کمک بگیری تو نگهداری کوچولوت. و ی چیز دیگ. غذاهای نفاخ نخور. غذاهای با طبع سرد اگ میخوری حتما کنارش چیزی با طبع گرم بخور ک معتدل باشه. و برعکس. روی خورد و خوراکت دقت کن. شاید چیزی میخوری ک در نتیجه ش روی شیرت و بعد روی بچه ت تاثیر میذاره ک نمیخابه. وقتی گریه کرد این کارا رو انجام بده. داخل لباساشو چک کن حشره یا چیز تیز نباشه. شکمشو اروم ماساژ بده شاید دل درد داره. چک کن ک گشنه نباشه. چک کن پوشکش تمیز باشه. اینم چک کن ک پاهاش نسوخته باشه از پوشک. باهاش حرف بزن. اروم براش لالایی بخون. ببخشید طولانی شد. چیزایی بود ک بلد بودم

لایک نکنید اه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببین دلش درد میکنه.بچه توی این سن دل درد اذیتش میکنه.غذاها نفاخ نخور.یا اگر خوردی عرق نعنا یا عرق را ...

همش درسته👌فقط دلستر خودش گاز داره. نفاخ هستش. 

لایک نکنید اه
به شوهرم میگم ببریمش دکتر میگه دارو میدن عوارض داره حتما خوابش نمیاد و فقط معتقده که چون شیرخشکیه ای ...

دکتر  اطفال واسه چیه پس؟

اگه انقد که داری میگی بچت اذیته ببرید دکتر دیگه اونا دارویی نمیدن که عوارض داشته باشه

اینکه توقع داشته باشی مادرشوهرت باهات خوب باشه چون تو باهاش خوبی......مثل اینه که توقع داشته باشی گرگ تو رو نخوره چون تو اونو نمیخوری!
2731

وقتی شیرشو خورد آروغ زد برش گردون روی دستت روی شکمش .بعد کمرشو ماساژ بده خوشش میاد بعضی اوقات همون حالت خوابشون میره.یا توی بغلت شکمشو دایره ای با روغن زیتون آروم ماساژ بده تا نفخش بره

2738
دکتر  اطفال واسه چیه پس؟ اگه انقد که داری میگی بچت اذیته ببرید دکتر دیگه اونا دارویی نمیدن که ...

نمیفهمه هرچی میگم خودش میگیره  سیر میخوابه از بیرونم غذا میخوره مطمئنا که هیچی نمیگه . نمیبینه انگار چی میکشم خیلی خونسرده

مرسی بچه ها ممنون از همتون

منم دخترم ۴۰ روزشه وقتی نمیخابه بیخوابی عصبیت نمیکنه؟من دیوونه میشم ینی ها

لطفا اگ امصامو میخونید تا آخرش بخونید خداروشکر بخاطر اینکه پرنیای عزیزمو بهم داده.میخوام لاغر شم بدزایمان وزن اولیه ام ۹۳ وزن الانم۸۵ هدف اولم ۸۰ هدف دومم ۷۵ هدف نهاییم ۶۹ باقد۱۶۸😁به امضام دست نمیزنم  خداروشکر ک پرنیا مو برام‌حفظ کردی عاشقشم میمیرم براش ب هدفم رسیدم و امروز ۱مهر ۱۳۹۹.    ۶۵ کیلو هستم و خدارو شکر میکنم بخاطر اراده ای ک بمن داده
2706