2703
2553
عنوان

بچم نمیخوابه اصلا

3121 بازدید | 29 پست

سلام نی نیم ۵۲ روزشه اصلا نمیخوابه بزور وقت میکنم خونرو تمیز کنم از شدت بیخوابی شیرم کم شده و اینکه اکثر اوقات وقت نمیکنم غذا بخورم یا حتی واسه شوهرم درست کنم .کنارشیر خودم بهش شیر خشکم میدم ولی خوب میخوام قطعش کنم ولی شیرم وحشتناک کم شده خیلی عصابم خورد شد دیگه

ینی دقیقا روزی چقدر میخوابه؟

اینکه توقع داشته باشی مادرشوهرت باهات خوب باشه چون تو باهاش خوبی......مثل اینه که توقع داشته باشی گرگ تو رو نخوره چون تو اونو نمیخوری!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

مادری ک شیر میده ب بجه خودش باید مایعات زیاد بخوره

همراه شامت حتما سوپ بخور تو سوپ هویج زرد اصیل ایرانی بریز نه هویج فرنگی

روزی سه لیوان شیر بخور صبح شیر خرما عصر شیر خرما و شب شیر به تنهایی یک لیوان

چای رازیانه شیر افزاست دم کن بخور

روزی 14 تا بادوم بخور نی نی تپل میشه

میشه برای سلامتی نی نیم  صلوات بفرستین  .................................🌷🌷🌷
چهار روزه روهم رفته سه ساعت نخوابیده چرت میزنه یدفعه بیدار میشه جیغ جیغ میکنه

مدفوع هفته ایی یبار اونم با چه بدبخای بزور شیرخشت و روغن مالی  نفخم داره ولی قطره پدیا براش گرفتم

وااا ببرش دکتر شاید مشکلی داره اینجوری... بچه تو این شن روزی ۱۷ تا ۲۰ ساعت میخوابه😳😳😳

شاید دلدرد داره همین روزاست تمومه

2714

وااای دختر منم اینطوری بود ۱۰ بار تو بغلم میخوابوندمش زمین میذاشتم بیدار میشد یه بار سشوارو امتحان کن همین الان سشوارو روشن کن بزار بالا سرش دراز بکش سینتو بزار دهنش حتما میخوابه

مدفوع هفته ایی یبار اونم با چه بدبخای بزور شیرخشت و روغن مالی  نفخم! داره ولی قطره پدیا براش گرف ...

شاید شیرخشکشو غلیظ میگیری

ببین دلش درد میکنه.بچه توی این سن دل درد اذیتش میکنه.غذاها نفاخ نخور.یا اگر خوردی عرق نعنا یا عرق رازیانه بخور روش.روی هر وعده غذات که میخوری ۳_۴قاشق ازین عرقا بخور  بعد به بچت که شیر میدی آروم باد گلوشو بگیر و بعد بخوابونش آروم پاهاشو نزدیکه شکمش بیار تا نفخ شکمش خالی بشه.خودتم غذاها آبکی و دلستر گندمو سوپو شیر زیاد بخور تا شیرت بیاد.یه غذا بهت میگم درست کن بخور شیرتو فوق العاده زیاد میکنه.پیاز رنده کن توی قابلمه.دوسه قاشق عدس بریز روش.بعد یه قاشقم سبزی آشی یا پیازچه خشک بریز توش.بعد چنتا دونه رشته آشی بریز توشو داغ داغ بخور رگو ریشه سینتو باز میکنه شیرت میاد.بچت سیر باشه و شکمش درد نکنه میخوابه.اگرم گوشش درد دست بمال آروم روش دیدی گریه کرد اونم درد میکنه.یکم آسپرین آب کن بمال پشت گوشش یا گز علفی بگیر از عطاری بریز توی آب جوش حل شد خودت ازش بخور بعد شیرتو بده بچت بخوره 

2706