2733
2739
عنوان

کیا ازدواج دوم موفق داشتن بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 5582 بازدید | 44 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کیا ازدواج دومشون خوشبخت شدن؟ منظور من از،خوشبختی اینه ک شوهرتو دوست داشته باشی و اونم تو رو واقعا ...

اره عزيزم چرا كه 

من خودم ازدواج دوممه شجاع باش و زندگيت رو تغيير بده از هيچي نترس اگه واقعا از كنار همسرت لذت نميبري اين زندگي به دردت نميخوره اخه تا كي

2731
منم با وجود اینکه خیلی اذیتم کرده اما نمیتونم‌ خاطره هاشو فراموش کنم

میدونی ما مشکلمون اینه اموزش ندیدیم ن تو جامعه ن تو خونه مادرگرامی یادمون نداره شوهر داریوو 

مثلن مرد همیشه ی خدا دوث داره ازش تشکر کنی بابت کاری ک کرده مثلن میگی میوه بگیر میوه هایی ک میگیره لهیدن ما هی میزنیم تو سرش ک بلد نیستی بگیری در حالی ک باید تشکر کنی و بعد شستن بگی راستی میوه های بد داده بهتاا دفعه ی دیگه ازش نگیرر

مشکلمون اینه ک سخت میگیریم

@zeeendegy

تو این کانال یاد میده کانال خودم نیستاا شاید بگی داره تبلیغ میکنه ولی خب واس منی ک شوهر ندارم فایده داشته سیاست یاد گرفتم بدرد تو بیشتر میخوره

من به کارما اعتقاد دارم و منتظر جواب کارهای خوبم هستم👌
کاش یکی میومد قلبم و میکند و محبت و مهرشو از،قلبم خارج میکرد  بخدا این دست من نیست

ولی من اگه یه روزی همسرم منو نخواد دیگه حاضر نیستم باهاش زندگی کنم حتی اگه خیلی دوستش داشته باشم

میدونی ما مشکلمون اینه اموزش ندیدیم ن تو جامعه ن تو خونه مادرگرامی یادمون نداره شوهر داریوو  م ...

من اصلا همچین چیزی نمیگفتم .چیزی نمیخرید خونه ک بخوام ایراد بگی م😔

(منم میخوام لاغر شم)   وزن من ۱۴۰۱/۱۱/۱  ۷۵😥قدم ۱۶۱ ~ هدفم 57
2740
من اصلا همچین چیزی نمیگفتم .چیزی نمیخرید خونه ک بخوام ایراد بگی م😔

مرد دوتا جا تربیت میشه یکی خونه زن یکی خونه مادر درست تربیتش ندادی عادتش ندادی خرید کنه و...

مرد دوتا جا تربیت میشه یکی خونه زن یکی خونه مادر درست تربیتش ندادی عادتش ندادی خرید کنه و...

اصلا قبول ندارم حرفتو با کمال احنرام

مرد ادم بدی باشع نمیتونی کاری کنی

(منم میخوام لاغر شم)   وزن من ۱۴۰۱/۱۱/۱  ۷۵😥قدم ۱۶۱ ~ هدفم 57
اصلا قبول ندارم حرفتو با کمال احنرام مرد ادم بدی باشع نمیتونی کاری کنی

چرا میشه من تجربه ندارم ولی طول میکشه ولی امکانش هس

سلام عزیزم چطور با همسر دوم اشنا شدید؟ 

همکار بودیم ولی حرفمو پس میگیرم ازاینم راضی نیستم خیلی عوض شده

دوست عزیز کامنت بنده در یه تاپیک صرفا برای اظهار نظر برای صاحب تاپیکه لطفا افراد دیگه رپلای نکنید.با تشکر

بلند شدم برم نماز بخونم از اعماق وجودم برات دعا میکنم.

امیدوارم هیچ کسی در این جهان هستی آنقدر ناامید نشه که فک نکنه حتی خدا را هم نداره، از خدا میخواهم اعتماد و امید به بهبودی در اعماق قلب مردم سرزمینم ریشه بزنه😍🤲
2706