2703
2553
عنوان

کیا ازدواج دوم موفق داشتن بیاین

5494 بازدید | 44 پست

شاید طلاق بگیرم 

خیلی زجر کشیدم خیلی

میشه ی زندگی اروم داشته باشم بعد این طلاقم؟

میشه باز عاشق بشم؟میشه دوست داشته باشم یکی دیگه رو؟

میشه یکی رو داشته باشم ک بهم بها بده؟؟و منو دوست داشته باشه و برا شادی من اهمیت بده؟

(منم میخوام لاغر شم)   وزن من ۱۴۰۱/۱۱/۱  ۷۵😥قدم ۱۶۱ ~ هدفم 57

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

کیا ازدواج دومشون خوشبخت شدن؟

منظور من از،خوشبختی اینه ک شوهرتو دوست داشته باشی و اونم تو رو واقعا دوست داشته باشه و هرکاری بکنه ک تو شاد باشی 

شادیت براش مهم باشه

2714

بله حتما.همسر دوم من ۱۸۰ درجه با اولی فرق داره.اولی فقط تو دهنش فحش بود دومی اصلا،اولی کوچکترین ابراز علاقه یی نمیکرد دومی برعکس هرروز میگه،اولی خائن بود دومی فوق العاده سربه زیر کلا یه موجود برخلاف قبلی

دوست عزیز کامنت بنده در یه تاپیک صرفا برای اظهار نظر برای صاحب تاپیکه لطفا افراد دیگه رپلای نکنید.با تشکر
اره چرا ک نه ولی فرصت بده به خودت سریع اقدام نکن واسه ازدواج  هر انسانی لیاقت لذت از زندگیشو د ...

من اقدام نمیگنم 

من میگم دوباره برگردیم ب زندگیمون 

شوهرم میگه فقط،طلاق 

دیگه بریدم 

پنج ماه هست از خونه اش بیرونم کرده نمیزاره برگردم

من اولی توعقد جدا شدم دومی هم که ازدواج کردم خدارو شکر به لطف خدا راضیم 

دوسش داری شوهرتو 

این برای من مهمه ک شوهرمو از نظر ظاهری دوست داشته باشم یعنی تمایل جنسی بهش داشته باشم وگرنه نمیتونم باهاش ازدواج گمم

من اقدام نمیگنم  من میگم دوباره برگردیم ب زندگیمون  شوهرم میگه فقط،طلاق  دیگه برید ...

وای منم دقیقا الان حال وروزم مثل توهه

به خودت ایمان داشته باش تو قویترین شخص زندگی خودت هستی
2706