2737
2734
عنوان

تفاوت سنی چقدر مهمه تو ازدواج

| مشاهده متن کامل بحث + 1121 بازدید | 89 پست
خوش به حالت

مرسی عزیزم ،شما چی راضی هستی؟

پروفایل قبلیمو که گندشو در آوردین عوض کردم  این عکس عروسیمه هر کی بزاره رو پروفایلش جررررشششش میدما یه خانوم 👈متاهل که پایبند و متعهد به همسرم ❤هسدم!!عاشقانه دوسش دارم و دیوانه وار میگم که بعد خدا میپرستمش بُته زمینیه من!!👌عقیدم اینه که مهربون تر ،وفادارتر،عاشق تر،پرحوصله تر،متعهدتر،خوش اخلاق تر ......از همسرم وجود نداره ✋                               ۵ ساله که کنارمه و ۴ ساله که به عنوان شریک زندگیش کنارشم تو تک تک این روزها مردونه ثابت کرده همه جوره خصوصیات بالارو☝ داره و لایقشه که اونو 👈❤مرد تر از هر مردی بدونم❤👉مرد خوشتیپ و جذاب من بعد تو هیچکس به چشمم نمیاد و نخواهد اومد چون تو همه جوره لایق این عشقی👍چون تو برای من ثابت شده ای 🙂                                                         💑تو مرا جان و جهانی حضرت یار 💑                                                

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من و. شوهرم ۷ سال اختلاف سنی داریم من قبل ازدواج از اختلاف سنی بیشتر از ۵ سال بدم میومد وقتی به شوه ...

هفت سال رو منم مشکل نداره اما واقعا یازده سال خیلی زیاده الان کامنت ها رو خوندم درسته شاید روحیاتمون بهم بخوره اما مطمئنم من به شخصه نمیتونم کنار بیام 

اگه تو خونه ،کوچه ،خیابون سرکار دیدین یکی سرش تو گوشیشه اما داره صلوات میفرسته بدونین اومده نی نی سایت تو رو دربایستی امضا کاربرا داره براشون صلوات میفرسته   من اوایل تسبیح دستم میگرفتم که هیچ تازه فک میکردم صلوات نفرستم چه آدم بدی هستم   خلاصه شما که واسه همه صلوات میفرستی یکیم واسه سلامتی خودت و خانوادت  بفرست  اللهم صل علی محمدوآل محمد ({وعجل فرجهم} فراموش نشه  لطفا  )

عزیزم منم یه خواستگار دارم اول گفتم اصلا نمیخوام ببینمش و حرف بزنم باهاش و سنش خیلی زیاده ۱۲ سال از من بزرگتره ...  من ۲۱ سالمه و این حرفا ولی بعد از صحبت دیدم خیلی پختس.‌.. اتفاقا خیلی پر شوره الانم قراره نامزد کنیم برا آشنایی بیشتر

باهاش حرف بزن میفهمی که نسبت به سنش رشد عقلی کرده یانه.‌‌

انشاالله خدا تو تصمیمت کمکت کنه 🤲🤲🤲🤲

السلام علیک یا اباعبدالله و علی الارواح التی حلت بفنائک، علیک منی سلام الله ابدا ما بقیت و بقی اللیل و النهار و لا جعله الله آخر العهد منی لزیارتکما السلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد 
2731
عزیزم گفتم که به روحیات اون شخص بستگی داره من ۲۲ سالمه شوهرم ۳۳ ،۴ ساله باهمیم ۱ سالم قبلش دوست بودی ...

ان شاالله عشقتون همیشگی😍

بله درست میگین بستگی به فرد داره اصن شاید چون الان خودم تو این سنم اینطور فکر میکنم اگه ۲۲،۲۳بودم احتمالا هم عقیده شما بودم 

اما در کل مرسی از نظرتون 

اگه تو خونه ،کوچه ،خیابون سرکار دیدین یکی سرش تو گوشیشه اما داره صلوات میفرسته بدونین اومده نی نی سایت تو رو دربایستی امضا کاربرا داره براشون صلوات میفرسته   من اوایل تسبیح دستم میگرفتم که هیچ تازه فک میکردم صلوات نفرستم چه آدم بدی هستم   خلاصه شما که واسه همه صلوات میفرستی یکیم واسه سلامتی خودت و خانوادت  بفرست  اللهم صل علی محمدوآل محمد ({وعجل فرجهم} فراموش نشه  لطفا  )
عزیزم منم یه خواستگار دارم اول گفتم اصلا نمیخوام ببینمش و حرف بزنم باهاش و سنش خیلی زیاده ۱۲ سال از ...

عزیزم ان شاالله خوشبخت بشین 😍😍😍

ممنون از دعای خوبت ...چشم روش فکر میکنم...

مرسی عزیزم ،شما چی راضی هستی؟

Q

منو شوهرم 8 سال اختلاف سنی داریم.به نظرم اصلا خوب نیس چون کارایی که من همیشه دوس دارم انجام بدم و جاهایی که دوس دارم برم اون اصلا براش مهم نیس.

من دوس دارم بیرون بریم باهم ولی اون اصلا دوس نداره.

2738
Q منو شوهرم 8 سال اختلاف سنی داریم.به نظرم اصلا خوب نیس چون کارایی که من همیشه دوس دارم انجام بدم و ...

موقع خواستگاری چی ؟اونموقع گفت اهل شورو شیطنتم یا نه؟میخوام یعنی بدونم در گذر زمان اینطور شده یا از همون اول همینطور بودن

کار داره؟وضعیت مالیش چطوره؟

خونه و ماشین داره با کمک مالی باباش اما تازه شش ماهه مشغول به کار شده(یه مورد که من شگ دارم اینه که ایشون تا فوق لیسانس خوندن نهایت تا ۲۶سالگی درس میخونده کار نداشته پس این چهارسال چیکار میکرده بیکار بوده که تازه شش ماهه شاغل شده)

خونه و ماشین داره با کمک مالی باباش اما تازه شش ماهه مشغول به کار شده(یه مورد که من شگ دارم اینه که ...

شاید دنبال کار بوده

شغلش استخدام دولتیع؟

عجب حلوای قندم من😁                                   عجب ماه بلندم من😁
از همون اولش همینجوری بود

پس کاربر ها درست میگن که روحیات باید به هم بخوره سن ملاک نیست، چرا همون اول نگفتین من یکی رو میخوام یکم شورو شیطون باشه ؟

شاید دنبال کار بوده شغلش استخدام دولتیع؟

نه تو یه شرکت خصوصی 

2706